Tüm Saç Renkleri

NYC Show Time Kaş Maskarası

Kaş maskaraları genel anlamda kaşları taradığınız şekilde kalmasını ve gün boyu sabit bir şekilde durmasını sağlar. NYC Show Time Kaş Maskarası fiyat / performans açısından başarılı bir kaş maskarası diyebilirim.

Renkli olan kaş maskaraları kaşlarınızın arasındaki boşlukları doldurur hem de sabit tutar. Özellikle kalemle, farla kaşlarınızı doldurup sonra sabitlemeye üşenenler için 2’si bir arada gibi pratik bir ürün. Nyx alışverişinden Show Time kaş maskarasını sizlerle paylaşacağım.

Aşağıda ürünün ve makyaj uygulama fotoğraflarıma ulaşabilirsiniz.

NYC Show Time Kaş Maskarası
NYC Show Time Kaş Maskarası

İnternette bu ürünü bulmak mümkün değil ama benzer ürünler var. Bu ürünün fiyatı 15 tl. Benzer ürünlerin fiyatları ise en az 25 tl’den başlıyor. Google Alışveriş sayfasından bu ürünlere ulaşabilirisiniz.

Uygulama: Ürünün fırçasındaki fazlasını sıyırdıktan sonra yukarı hateketlerle kaşlarınızı tarayın.

Ürün hakkında görüşümüz: Maskaranın renk vermesi ve gün boyu kaşları sabit tutması çok iyi. Dökülme yapmaması ve içinde kızıllık barındırmaması en güzel yanı diyebiliriz.

Beğenmediğimiz özellikleri:

Kaş Maskara
Kaş Maskara

Fırçaya çok ürün geliyor, tüpten çıkarttığınız gibi kaşlarınıza uygularsanız kaşınıza çamur gibi ürün gelir ve yoğun bir görüntü oluşur.

Fırçayı tüpten çıkardıktan sonra azıcık fazla ürünü sıyırırsanız fırçada ideal miktarda ürün kalıyor, güzelce tarayabilirsiniz kaşlarınızı.

Makyaj Ürünleri kategorisinde diğer ürün incelemelerime ulaşabilirsiniz.

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et