Tüm Saç Renkleri

2019’da Dünyanın En Güzel Kadını Bella Hadid Seçildi

Dünya gündeminde bugün yayınlanan ve altın oran’a göre dünyanın en güzel kadını seçilelen Bella Hadid’in 2019 yılı için yüz simetri oranına göre en orantılı dolayısıyla en güzel kadına sahip olduğunu dünya medyasından takip ettik.

Londra’daki Kozmetik ve Estetik Cerrahi Merkezi’nden Doktor Julian De Silva bilgisayar destekli bir programla elde ettiği verilere göre % 94.35 oranla en güzel yüz Bella Hadid’e ait.

2019'da dünyanın en güzel kadını bella hadid seçildi 1
Bella Hadid
2019'da dünyanın en güzel kadını bella hadid seçildi 2

Peki bu güzellik oranı nasıl hesaplanıyor?

Fi sayısı göz önüne alınarak gözler, burun, dudak ve çenenin 12 noktasını baz alarak orantı bilgisayar programında inceleniyor ve bu orantıya en yakın olan ünlü kadınların yüzleri listede yer alıyor.

Listede ikinci sırada Beyonce var. Sonrasında sırasıyla
Amber Heard
Ariana Grande
Kate Moss
Cara Delevigne

Bulunmakta.

2019'da dünyanın en güzel kadını bella hadid seçildi 3
Amber Heard ‘ın çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim.

Antik Yunanlar tarafından kullanılan ve o dönemlerde güzelliği simgeleyen bir oran olarak kullanılan Fi sayısı 1.618 olarak hesaplanıyor. Leonardo Da Vinci’nin de eserlerinde de kullanılan bu oran yıllardır yapılan güzellik sıralamalarında Estetik Cerrrahi uzmanları tarafından kullanılıyor.

2019'da dünyanın en güzel kadını bella hadid seçildi 4
Amerikan İdollerinden Ariana Grande ‘nin tescilli bir güzel olacağı da aklıma gelmezdi açıkçası

2018 Yılında Amber Heard
ve daha öncesinde de
Angelina Jolie kusursuz yüz güzelliği ile bilinen ve Dünyanın en güzel kadınları olarak seçilen diğer kadınları.

Bu arada Bella Hadid’in bu yüz güzelliğine kavuşmak için gençlik yaşlarında burun estetiği ameliyatı olduğu da iddialar arasında, Bella bu konuda hiç bir açıklama yapmasa da estetik ameliyatlardan çok korktuğunu da belirtmekten geri kalmıyor.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et