Tüm Saç Renkleri

Flormar Göz Altı Kapatıcı Ürünleri

flormar göz altı kapatıcı ürünleri 1Gece geç vakit geç saatlere kadar uykusuz kaldığınızda ya da yorgunluk ve hatalık durumunda göz altı morluklarını kapatmak için iki çözüm bulabilirsiniz: ŞAyet yaz aylarında iseniz şanslısınız güneş gözlükleri  göz altı morluklarınızı kapatabilir. Ama Güneş gözlüğü takamadığınız zamanda yapabileceğiniz tek pratik uygulama göz altı kapatıcılarına başvurmak olacaktır. İşte bu nedenle Flormar’ın Göz altı kapatıcılarına ulaşabilirisiniz.

Flormar Göz Altı Kapatıcı Ürünleri

flormar-makyaj-mal-22

Flormar True Color Perfect Coverage Likir Göz Altı Kapatıcısı

“Göz altlarındaki kusurları mükemmel kapatır”  Firma yorumflormar-makyaj-mal-23u

flormar-makyaj-mal-23

Göz altı Kapatıcısı (concealer)

“Göz altı morluklarını mükemmel kapatır”  Firma yorum

Kullanıcı Yorumları

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et