Tüm Saç Renkleri

Kaplan Gözü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Kaplan Gözü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Son yıllarda popüler olan saç rengi trendleri arasında saçlara ışıltı katma yöntemi kaplan gözü tonlarını görüyoruz. Saçları daha canlı ve doğal gösteren en çok konuşulan kahve tonlarından olan “Tiger Eye” yani “Kaplan Gözü” için yapılan balyaj yöntemi saç renginizden iki ya da üç ton açık bir renk ile uygulanıyor. Birçok  ünlü yıldızın da  favori rengi olan kaplan gözü saç renginde kahve ve altın tonları kullanılıyor.

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 1

Kaplan Gözü Saç Rengi Evde Boyanabilir Mi?

Saçları daha parlak, ışıltılı ve hareketli gösteren kaplan gözü saç rengi, hem uzun hem de orta boylu saçlar için ideal bir saç rengi. Cansız ve sıradan saçlarınızın tek bir dokunuşla farklı görünmesini istiyorsanız, koyu kahve saçların aralarına ve uçlarına atılan bal rengi ya da altın rengi şeritler ile elde edilen kaplan gözü saç rengi özellikle dalgalı saçlarda muhteşem duruyor. Saçlarınızı göz alıcı ve son trend olan kaplan gözü saç rengine boyatmak istiyorsanız kesinlikle bir kuaföre gitmeniz gerekir. Saç aralarına ve uçlarına ombre gibi balyaj atılarak elde edildiği için evde kendi imkanlarınızla yapmanız iyi sonuçlar vermeyebilir.

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 2

Kaplan Gözü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Jennifer Lopez, Jessica Alba, Selena Gomez gibi ünlülerde gördüğümüz kaplan gözü saç rengi beyaz ya da buğday tenli kadınlara daha çok yakışsa da, koyu tenli bayanlarda da çok hoş durabiliyor. Ayrıca kaplan gözü saç rengi uzun saçlar da dalgalı fön ile kullanıldığında bir anda kişinin havasını değiştiriyor.

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 3

Kaplan Gözü Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Birçok ünlü ismin öncülüğünü yaptığı Kahve ve altın tonlarının birleşiminden oluşan kaplan gözü saç rengini uygulamak için saçların tamamına önce kahverengi uygulanır. Sonrasında ombre gibi özel bir balyaj tekniğiyle uygulanmasıyla uç ve ara kısımlara önce açıcı işlemi yapılıp, altın rengi uygulanır. Bu şekilde saç aralarında göz alıcı ışıltılar oluşur. Siz yine de riske girmemek için kaplan gözü saç rengini kuaförünüzden isteyebilirsiniz.

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 4

Kaplan Gözü Saç Rengi Modelleri

Kaplanın göz renginden ilham alarak ortaya çıkan kaplan gözü saç rengi düz, hafif dalgalı ve bukleli saçlarla çok şık olmaktadır. Kahve ve altın tonlarının birleşiminden oluşan, içeriğinde kızıl, açık kahverengi, karamel, bal rengi ve kül saç rengi bulunan kaplan gözü saç rengi bu modellerle kullanıldığında, yüz şeklinizi daha net bir şekilde ortaya koyduğu ortada. Yoğun kahve ve altın renkleri ile özel bir balyaj tekniğiyle uygulanmasıyla ortaya çıkan kaplan gözü saç rengi özellikle dalgalı saçlarda muhteşem duruyor. Saçlarınızın daha canlı ve ışıltılı görünmesi için Kaplan Gözü Saç rengini denemek isteyenlerdenseniz ilham alacağınız Kaplan Gözü Saç Rengi Modelleri
ni sizler için paylaşıyoruz.

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 5

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 6

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 7

kaplan gözü saç rengi nasıl elde edilir? 8

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et