Tüm Saç Renkleri

İrem Helvacıoğlu Saç Rengi ve Modelleri

İrem Helvacıoğlu 1990 Almanya doğumlu 29 yaşında ve 1.72 boyunda. Liseden sonra Müjdat Gezen tiyatro okulunda eğitim alan güzel oyuncu daha sonra pek çok dizi’de yer aldı. 2019 yılında ise gerçek popülerliğini Sen anlat Karadeniz’de yakaladı. İnstagram‘da 2.7 milyon takipçisi bulunmaktadır. Kendisinin çok doğal bir güzelliği vardır. Yüz estetiği açısından tamamen orantılı, harika güzel yeşil renkli iri güzleri,

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 1

İnce bir yüze sahip olan İrem üçgen bir yüz simetriğine sahip, Burnu, dudakları her şeyi tamamen doğal. Gözleri çok çarpıcı bir göz rengine sahip. Dikkat ederseniz hemen hemen tüm ünlü güzel kadınların yüz simetriği altın oran dediğimiz şekilde aynı. Kalın kaşları güzelliğini etkileyen en önemli etkenlerden çoğu kadının sahip olmak istediği şekilde kusursuz.

Saç Rengi

İrem’in doğal kendi ana saç rengi Koyu kahverengi 3.0 tonları. İrem kendi doğal saç rengini de sıklıkla kullanmakta ancak genellikle saç uçlarına ışıltılar, krepe balyaj attırmayı tercih etmekte. Örneğin alttaki iki fotoğrafta bunu görebiliriz.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 2
i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 3
i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 4

İrem’in karamel Altın dore tonlarındaki saç rengi onu olduğundan daha yaşlı ve cildini de soluk göstermiş gibi görünüyor.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 5

Bu fotoğrafında da saçlarına bakır- karamel tonlarında krepe balyaj tekniği ile ışıltılar ve yansımalar uygulanmış.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 6

İrem’in bebekliğindeki fotoğralarına baktığımızda da kahverengi saçlarını ve ışıltılı yansımaları görmemiz gerçekten çok hoş.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 7

Saç Modelleri

İrem genellikle uzun saçlarını dağınık kullanmayı seviyor zaten kendisi de son derece doğal bir güzel olan başarılı oyuncu saçlarına perçemler atıp dağınık şekilde saçlarını kullanma konusunda oldukça ısrarcı.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 8

İrem instagram hesabında tamamen makyajsız doğal halini de yayınladı ve gördüğünüz gibi oldukça duru bir cilde ve yüz güzelliğine sahip. Buradaki saç rengi diğer saç renklerinden farklı olarak 8.1 ile diplerde 6.1 şeklinde gördüğümüz küllü sarı saç rengi.

i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 9
i̇rem helvacıoğlu saç rengi ve modelleri 10

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et