Tüm Saç Renkleri

Dilara Aksüyek Estetik Güzeli Mi?

Son Zamanların başarılı dizi oyuncularından Dilara Aksüyek’i özellikle oynadığı diziler ile biliyoruz kendisini. Aslan burcu olan 87 doğumlu Dilara 31 yaşında ve şu an güzelliğinin doruğunda. İzmir Karşıyakalı güzel oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar Tiyatro Bölümü mezunu.

İstanbullu gelin, Kadim dostum, Adı Mutluluk, Evlerden biri, Merhamet dizilerinde oynamıştır. Genellikle sorunlu tipleri, fahişe, sürtük rollerini, kıskanç alımlı, kadınsı ve çekici rollerinde gördüğümüz oyuncu’nun doğal bir güzelliği mi var yoksa estetikli mi olup olmadığı konusunda sorularda çoktur.

Kendisinin burnu estetikli olup, dudakları da botoksludur.
dilara aksüyek estetik güzeli mi? 1
dilara aksüyek estetik güzeli mi? 2 dilara aksüyek estetik güzeli mi? 3 dilara aksüyek estetik güzeli mi? 4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et