implant
Tüm Saç Renkleri

Hızlı Tırnak Uzatmak için En Etkin 3 Yol

Hızlı tırnak uzatmak için birçok karışım mevcuttur. Ben çok iyi bakıyorum ama uzatamıyorum diyorsanız bu yazı tam size göre. Hızlı bir şekilde tırnak uzatmanın tariflerini paylaşacağız.

1. Beyaz Sirke

İlk tarifimiz beyaz sirkeyi kullanarak tırnak uzatma. Öncelikle tarifi uygulamadan önce elinizi ve tırnaklarınızı güzelce yıkayın. Sonrasında büyük bir tencereye içinizde tırnaklarınızı bekletecek kadar beyaz sirke doldurun. Sonrasında tırnaklarınızı yaklaşık 5 dakika kadar bekletin ve su ile temizleyin. Bu işlemi her gün uygulayın. Fark edeceksiniz ki tırnaklarınız zamanla çok hızlı şekilde uzayacak.

2. Zeytinyağı ile hızlı tırnak uzatmak

Zeytinyağı, içinde bulundurduğu vitaminler sayesinde tırnak uzatmada çok önemli bir görev üstlenmektedir. Haftada 5 kere tırnaklarımızı zeytinyağında bekletirsek çok olumlu sonuçlar alacağımızı göreceğiz.

implant
Hızlı Tırnak Uzatmak

Hindistan Cevizi Yağı

Bu yağ tırnaklarımızı uzatmakla kalmıyor, şeytan tırnağını da yok ediyor. Hindistan cevizi yağı ve bir miktar bal kullanarak bir karışım oluşturuyoruz. Bu karışımı biraz ısıttıktan sonra tırnaklarımıza sürüyoruz. Haftada 1 gün uygulanması yeterlidir.

Bu yöntemler haricinde birçok tarif bulunmaktadır. Ama bu verdiğimiz üç yöntem diğer yöntemlere göre çok daha etkili ve yerinde olanlarıdır. Özellikle tekrar belirtmek istiyoruz ki tırnaklarınızı uzattıktan sonra gerekli özeni ve tırnak bakımını yapmanız tırnaklarınızın kırılmaması açısından önemlidir. Eğer gerekli bakımı sağlayamazsanız uzattığınız tırnaklar sizi çok büyük hayal kırıklığını uğratacağını unutmayınız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et