Tüm Saç Renkleri

Hızlı Tırnak Uzatmak için En Etkin 3 Yol

Hızlı tırnak uzatmak için birçok karışım mevcuttur. Ben çok iyi bakıyorum ama uzatamıyorum diyorsanız bu yazı tam size göre. Hızlı bir şekilde tırnak uzatmanın tariflerini paylaşacağız.

1. Beyaz Sirke

İlk tarifimiz beyaz sirkeyi kullanarak tırnak uzatma. Öncelikle tarifi uygulamadan önce elinizi ve tırnaklarınızı güzelce yıkayın. Sonrasında büyük bir tencereye içinizde tırnaklarınızı bekletecek kadar beyaz sirke doldurun. Sonrasında tırnaklarınızı yaklaşık 5 dakika kadar bekletin ve su ile temizleyin. Bu işlemi her gün uygulayın. Fark edeceksiniz ki tırnaklarınız zamanla çok hızlı şekilde uzayacak.

2. Zeytinyağı ile hızlı tırnak uzatmak

Zeytinyağı, içinde bulundurduğu vitaminler sayesinde tırnak uzatmada çok önemli bir görev üstlenmektedir. Haftada 5 kere tırnaklarımızı zeytinyağında bekletirsek çok olumlu sonuçlar alacağımızı göreceğiz.

hızlı tırnak uzatmak

Hindistan Cevizi Yağı

Bu yağ tırnaklarımızı uzatmakla kalmıyor, şeytan tırnağını da yok ediyor. Hindistan cevizi yağı ve bir miktar bal kullanarak bir karışım oluşturuyoruz. Bu karışımı biraz ısıttıktan sonra tırnaklarımıza sürüyoruz. Haftada 1 gün uygulanması yeterlidir.

hızlı tırnak uzatmak için en etkin 3 yol 2

Bu yöntemler haricinde birçok tarif bulunmaktadır. Ama bu verdiğimiz üç yöntem diğer yöntemlere göre çok daha etkili ve yerinde olanlarıdır. Özellikle tekrar belirtmek istiyoruz ki tırnaklarınızı uzattıktan sonra gerekli özeni ve tırnak bakımını yapmanız tırnaklarınızın kırılmaması açısından önemlidir. Eğer gerekli bakımı sağlayamazsanız uzattığınız tırnaklar sizi çok büyük hayal kırıklığını uğratacağını unutmayınız.

İlgili Yazılar

4 yorum

[…] Tırnaklarınızı 3 adımda hızlı uzatmak için ilgili makalemizi […]

Cevapla

Uzun tırnak kullanmayı ve oje sürmeyi seviyorum. Desenli oje seven birisi olarak uzun tırnak kullanmam daha iyi oluyorken maalesef ne zaman tırnak kestiysem uzaması çok uzun sürmektedir. Sizin bu önerilerinizi deneyeceğim. Tırnaklarımın daha hızlı uzaması için birkaç kez kimyasal ürün kullandım ama onlardan pek iyi sonuç alamadım. Sizin bu önerdiğiniz doğal yöntemlerle tırnaklarımın daha hızlı uzayacağına inanıyorum.

Cevapla

Uzun tırnak hayalim. Uzatana kadar günlerce bekliyorum ve kırılıyor sizin sayenizde öğrendim bu bilgileri hemen deneyip sonucu bekliyorum tesekkurler

Cevapla

Gerçekten denedim ve gördüm. Hızlı ve sağlıksız bir yanı olmayan bir yol. Siz de eğer tırnağınızı hızlı uzamasını ve bunun yanında sağlıksız bir şey olmamasını istiyorsanız kesinlikle buradaki şeyleri uygulamalısınız. Ben uyguladım faydasını gördüm. Siz de uygulamalısınız.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et