Tüm Saç Renkleri

Uykusuz yüz ifadesini yok etmek için 4 Uygulama

Özellikle iş hayatı ve çalışma süreleri içerisinde uykusuz yüz ifadesi ile ortalıkta gezinmek kariyeriniz ve yarattığınız izlenim açısından olumsuz bir etki yaratacaktır. Bunu gidermek için aşağıda derlediğimiz 4 uygulamayı deneyerek bu kötü görünümden kurtulabilirsiniz.

Uyku, insanın en temel ihtiyaçlarından birsidir. Yeterli ve dengeli bir uyku düzeni önce sağlık için sonra kişinin enerjik, mutlu ve verimli olması için çok önemlidir. Ancak yoğun iş tempoları, sınavlar, ödevler derken uykudan taviz verilmektedir. Bu sebeplerle kişi uykusuz kalmakta ve bunun etkisini gün içinde yaşamaktadır.

Uykusuz yüz ifadesini yok etmek için 4 Uygulama

Soğuk su uygulayın

Sabah kalktığınızda yüzünüzü soğuk suyla yıkayarak canlanmanızı sağlayabilirsiniz. Bu işlemi gün içerisinde enerjinizin düştüğünü, gözlerinizin yorulduğunu anladığınız zamanlarda da yapabilirsiniz.

Makyajdan faydalanın

Yüzünüzü daha canlı, enerjik gösterebilmek için biraz makyaj yapabilirsiniz. Özellikle allık kullanmak yüzünüze renk katacağı için bu konuda en iyi yardımcı olabilir.

C vitamini desteği alın

Meyvelerde bol miktarda bulunan C vitamini yüzünüzün canlanmasını sağlar. Vücuttaki kollajen miktarını artıran C vitamini aynı zamanda ciltteki ölü derilerin de atılmasını sağlar.

Hafif dokunuşlar yapın

Yüzünüze hafif dokunuşlarla masaj yapmak kılcal damarlarınızın canlanmasını sağlayarak yüzünüze renk katacaktır.

9 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et