Tüm Saç Renkleri

Göbeği Gizlemek İçin Nasıl Giyinmeli ?

Göbeği gizlemek için tek renk kıyafetler giyinmek iyi bir seçim olacaktır. Özellikle renk seçimlerinde koyu tonda kıyafetler tercih etmek oldukça kolay bir yöntem. Bunun dışında bir çok yöntemle göbeği rahatlıkla gizleyebilir, kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Diğer yöntemlerden ise aşağıda bahsettik.

Göbeği Gizlemek için Kullanılabilecek Yöntemler

göbeği gizlemek
Kaynak: @skygiyim
  • Kıyafet seçimlerinde dikine yer alacak dikine dar desenler, dikey ince çizgiler sizi daha uzun ve zayıf gösterir.
  • Göbek bölgesini gizlemek için diğer bir seçenek ise dikkati vücudunuzda farklı bir noktaya çevirmek olabilir. Bunun için göğüs ya da kalça bölgelerini ön plana çıkarabilirsiniz.
  • Diz üzerinden hafif yüksekte olan mini etekler ile göbek bölgenizi gizleyerek, bacak bölgesini ön plana çıkarabilirsiniz.
  • Desensiz ve göbek bölgesini kapatan,  renkli bluz ve gömlek harika bir seçim olacaktır.
  • Bol giysiler her zaman vücudunuzda bulunan kusurları kapatır. Göbeği gizlemek isteyenler için bol bir bluz iyi bir seçim.
  • Pantolon seçimlerinde düşük bel modeller yerine, yüksek bel modeller tercih etmek doğru bir seçenektir. Yüksek belli pantolonlar, bacak boyunu uzatarak,  zayıf ve uzun görünmeyi sağlar.
  • Uzun modelli hırkalar karın bölgesini rahatlıkla gizlemeye yardım eder.  Hırka üzerine kullanılan kemerler ise sizi olduğunuzdan daha zayıf göstermeye yardımcı olur.
  • Özellikle dar kıyafet tercihlerinde, karin bölgesinde kullanılan korse oldukça ideal bir secimdir. Elbise, etek, pantolon neredeyse tüm kıyafetlerin  tamamında kullanmanız mümkün. Korse kullanmak rahatsız hissettiriyorsa, daha rahat kullanıma sahip bir korse tercih edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et