Tüm Saç Renkleri

Zayıf Gösteren Kıyafetler

Dönemsel olarak fazla kilolarınız varsa ya da büyük bedenli biriyseniz birkaç moda ipucusu ile olduğunuzdan daha zayıf görünmek oldukça kolay. Zayıf gösteren taktiklerle bunu başarabilirsiniz. Zayıf görünmenin ilk yolu, beden tipinizi bilerek giyinmektir. İkinci en önemli husus bacak boyunuzu hileli kıyafet ve ayakkabılarla olduğundan uzun göstermektir. Genel olarak zayıf gösteren kıyafetlerin başında, tulumlar, uçuş etekli elbiseler ve bazı pantolonlar gelmektedir.

zayıf gösteren kıyafetler

Bazı göz yanıltıcı giyim önerileri de kullanmanız mümkün. Örneğin, dikey çizgili kıyafetler tercih etmeli, enlemesine olan çizgi ya da desenlerden uzak durmalısınız. İnce göstermek istediğiniz alanları siyah veya koyu desenli olan kıyafetler tercih edin. Örneğin beliniz mi kalın? Bel kısmı siyah, diğer alanlar farklı renkte olan bir elbise tercih edebilirsiniz. Aşırı bol olmayan fakat salaş kıyafetler de sizi daha ince gösterir.

Zayıf Gösteren Pantolon Modelleri

Yüksek belli ve İspanyol paçalı pantolonlar zayıf görünmek için en çok kullanan pantolon modelleridir. Bu tip pantolonların altına giyilen yüksek platformlu ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösterir bu sayede en ve boy oranı değiştiği için daha ince gözükeceksiniz.

Zayıf Gösteren Kombinler

Daha ince bir forma sahip olarak gözükmek için yapılacak olan kombinlerde daha çok bacak boyunu uzatan veya fazlalık olan bölgeleri kapatan kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar seçilmelidir. İspanyol paçalı tulumla yapılan kombinler bu sebeple oldukça sık kullanılırlar. Bu kombinleri, yüksek topuklu ayakkabı ve ufak çantalarla desteklemek gerekmektedir.

Zayıf Gösteren Renkler

Zayıf görünmek için uyulması gereken en büyük hususlardan biri renk seçimidir. Siyah, koyu yeşil, bordo gibi koyu renkler kişinin hatlarını ve fazlalıklarını örttüğü için bu tip tonlar seçilmelidir.

zayıf gösteren kıyafetler 1
@fujya_butik

Kiloları Gizleyen Kombin Önerileri

Kiloları gizleyen kombinlerin başlıca amaçları bacak boyunu uzatmak ve bel bölgesini ortaya çıkarmaktır. Bu sebeple kiloları gizleyen ve hatları belli etmeyen etekler, elbiseler ve pantolonlar tercih edilmelidir. Özellikle belden sonra aşağı doğru açılarak gelen etek ve elbiseler birer kurtatıcıdır.

433b9b829c2808c370c103afc2fc1213
99390e15129fa8c58e602337d4e11384
201302-orig-stomach-dresses-jcp-284x426
201303-orig-stomach-dresses-bebe-284x426
black-vertical-stripe-motel-rocks-jeans_400
cizgili-elbise-modelleri
dikey-çizgili-gömlek
ipek-gömlek-çizgili-beyaz-pantolon
katewinslet-santabarbara-film-festival
kristen
liv
longer-legs-eatsleepwear-vertical-1371235930_335x600
r-2
rihanna-fashion-style-clothes-grey-oversized-jumper-blue-skinny-jeans-christian-louboutin-pointed-toe-cap-heels-statement-necklace-folded-bag
screenshot_2013-06-21-15-30-24-1
stella-mccartney-fall-2011
vanilia
4
4b1f10788e92c661ee1ff6ae7bd243c7

2 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] seçimlerinde dikine yer alacak dikine dar desenler, dikey ince çizgiler sizi daha uzun ve zayıf […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et