Tüm Saç Renkleri

Korse Ve Gömlek Kombin Önerileri

Kıyafet kombinlerken kışkırtıcı ve seksi görünmek istediğiniz zaman illaki teninizi ortaya dökmeniz gerekmez. Bunun yerine kimi zaman sihirli parçaları kullanarak sandığınızdan daha da seksi görünebilirsiniz. İşte bu sihirli parçalardan biri de korselerdir. Eğer Korse Ve Gömlek Kombin Önerileri konusunda sihirli dokunuşlar öğrenmek isterseniz bu içeriği okumanızı öneririz.

Örneğin sadece şık bir korse kullanarak alelade bir gömleği bile ultra şık bir hale getirebilirsiniz. Gömleklerin artık ofiste, okul hayatında ya da cadde ve sokak şıklığında sıklıkla kullandığımız ana parçalardan olduğunu bilmeyen yok. Korseler ise gotik ya da klasik çağlardan beridir kadınların bellerini vurgulayarak kadını o kum saati silüetine kavuşturan sihirli parçalardan…  Günümüzdeyse korseler iç çamaşırı olmak yerine kıyafetlerin üzerinde harka bir aksesuara dönüşüyor.

korse ve gömlek kombin önerileri 1
korse ve gömlek kombin önerileri 2

Sıra Dışı Korse Seçimi Önemli

Burada korse sayesinde kıyafetlerinizde dikkat çekmek için atacağınız ilk adım seksi ve kışkırtıcı bir korse avına çıkmak olmalıdır. Zira unutmayın burada yapmak istenen şey korselerle saklanmak değil, onlarla dikkati çekebilmek. İşte bu yüzden sıradanlık yüklü olan beyaz ya da siyah korseler size aradığınız vuruculuğu yaşatmayabilir. Örneğin şimdilerde mağazalarda satışa sunulan kadife, ipek ya da saten türevindeki birçok korse modeli sizleri karşılayacaktır. Yine korse renkleriyle ters köşeler yaratarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Misal olarak beyaz gömlek + kontrast renklerde siyah korseyle bunu başarabilirsiniz. Ya da tam tersiyle… Kısacası bu stili uygularken korseleri öldürmek yerine onlar renkli tonlarda seçerek üzerinizde patlatmalısınız.

korse ve gömlek kombin önerileri 3

Korseli Kombin Önerileri

Korse kullanımında bu parçalarla birlikte hangi ürünleri kombinleyeceğiniz de önemlidir. Örneğin korse ile kombinleyebileceğiniz parçaların başında;  sigarette etekler, sigaret pantolon modelleri, streight pantolon modelleri, taytlar, deri pantolonlar gelir.

korse ve gömlek kombin önerileri 4

Korseli Gömlek Nasıl yapılır ? İngilizce bir kaynak ama fotoğraflarla her şeyi anlatıyor zaten Google Translate yaparak da yazıları rahatlıkla okuyabilirsiniz.

korse ve gömlek kombin önerileri 5
korse ve gömlek kombin önerileri 6
korse ve gömlek kombin önerileri 7

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et