Tüm Saç Renkleri

Gigi Hadid’in Etkileyici Göz Makyajı

Birçok kadın gibi kendini eyelinersız düşünemiyorsun değil mi? Ne hoş, ünlü model Gigi Hadid’de öyle. Göz makyajlarında eyelinerdan vazgeçemeyen Gigi, çoğunlukla klasik eyeliner modellerini tercih ediyor. Özellikle tercihini kuyruklu eyelinerdan yana kullanan model, bu sayede gözlerinin daha büyük görünmesini sağlıyor. Kuyruklu eyeliner dışında; göz pınarlarına aydınlatıcı sürmesi de gözlerini daha açık ve iri gösteriyor. Her zaman göz makyajıyla uyumlu ruj süren Gigi, siyah eyeliner kullandığı zaman kahve veya nude ruj tonlarını kullanmayı seviyor. Kırmızı veya bordo gibi koyu ve iddialı rujları sürdüğü zamanlarda ise eyeliner yerine toprak tonlarında far uygulamayı seçiyor.

Gigi Hadid Nasıl Makyaj Yapıyor?

Doğallıktan yana olan Gigi, makyajına da bunu yansıtıyor. Ve vurguladığı bölgeye göre diğer kısımları daha doğal bırakmayı seçiyor. Örneğin, mor gibi sıradışı bir renkte ruj sürdüğü zaman göz makyajında da giyinişinde de doğal ve minimal tercihleri ile abartılı bir görüntü çizmekten uzaklaşıyor. Gigi’nin göz makyajında ki  diğer bir ayrıntı ise kirpikleri. Kirpiklerine maskara sürerken dipten uca sürmek yerine önce üst kirpiklerini yönlerine göre tarayıp şekillendirdikten sonra maskarayı dipten uca doğru uygulamayı seçiyor. Böylece daha kıvrık ve dolgun kirpiklere kavuşuyor.  Gigi hakkında bir ayrıntı daha verelim mi? Doğallıktan yana olan Gigi, olabildiğince kaşlarına el sürdürmüyor. Eyeliner, dolgun kirpikler, doğal kaşları ve gözleriyle uyumlu ruju sayesinde Gigi Hadid her zaman büyüleyici!

gigi hadid'in etkileyici göz makyajı 1gigi hadid'in etkileyici göz makyajı 2gigi hadid'in etkileyici göz makyajı 3gigi hadid'in etkileyici göz makyajı 4

gigi hadid'in etkileyici göz makyajı 5

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et