Tüm Saç Renkleri

Bel Gamzesi: Venüs Gamzesi Estetiği

Dünya’da özellikle genç kadınlar arasında oldukça popüler olan bir estetik anlayış bu yazımızın konusu. Eskilerin bel gamzesi adını verdiği ve yurtdışında venüs gamzesi olarak bilinen belin arka kısmında iki noktadan oluşan çukurlara verilen bu isim Estetik ameliyatı olarak da gerçekleştirilebildiği gibi vücut hatları orantılı olan ve kas – yağ oranı dengeli olan özellikle sporcu kadınlarda doğal olarak görülebilmektedir.

Yüzümüzde, elmacık kemiklerimizde yer alan gamzeler yerini yeni trendlere bırakıyor. Özellikle ünlüler Venüs gamzesi için çeşitli operasyonlar geçiriyor. Bu alanda Londra’ da bulunan bir doktor oldukça pahalı operasyonlar gerçekleştirerek yeni bir trendi ortaya çıkardı. 

Venüs gamzesi, sırt bölgesinde özellikle sporcu vücutlarda bulunan bir gamzedir.

Erkekler Ne Diyor?

Sevimli görünümünü ile oldukça hoş bir hava yaratan bu görünüm Ekşi Sözlük yazarları tarafından da oldukça çekici olarak tanımlanıyor. Örneğin bir kaç yorum sizlere aktaralım.

Tartışmasız seksidir.
venüs gamzesi, seksi vücut orantısının bir yansıması, mührüdür sanki. erkeğin baş parmaklarını yerleştirebileceği en güzel yerdir.

https://eksisozluk.com/venus-gamzesi-olan-kiz–4218666

Venüs Gamzesi Estetiği

 Venüs gamzesi estetik fiyatının bir burun estetiğinden çok daha fazla olduğunu baştan belirtelim. 2019 Estetik ameliyatı maliyetinin 30.000 ile 40.000 tl Civarında olduğunu belirtelim. Estetik operasyon sonucunda sizin de belinizde iki gamze çukuru oluşabiliyor.

Ameliyatı yapan doktorların açıklamalarında operasyonda her hangi bir acı hissedilmediğini ve risklerinin bulunmadığı belirtiliyor. Günümüz daha çok manken ve ünlü yıldızların bu estetik ameliyatları yaptırdığı bilinmekte. Günümüzde bu cerrahi operasyon genel olarak 18 ile 35 yaş arası kadınlar tarafından talep ediliyor. 

Venüs Gamzesi Estetik Ameliyatı Yaptıran Kadınlardan Örnek Fotoğraflar

venüs gamzesi
Bel Gamzesinde hangisi estetik hangisi doğal bunu anlamak da oldukça basit. Doğal gamzelerde bu şekilde derin çukurlar bulunmamakta.
bel gamzesi: venüs gamzesi estetiği 1
Özellikle sırt ve bel dekolteli Elbiselerde son derece etkili olan bir gamze dünya yıldızları da bu nedenle sıklıkla bu estetiği tercih etmekte.
bel gamzesi: venüs gamzesi estetiği 2

Venüs Gamzesi estetiğinde genç kızlar piercing kullanmayı da sıklıkla tercih edebilmekte.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et