Tüm Saç Renkleri

Golden Rose 02 Nude Ruj

Nude rujların popüler olduğu şu dönemde Golden Rose 02 Nude Ruj’u denememek olmazdı. Bu yazıda sizlere kullanıcı deneyimimi aktramak istiyorum sizlere.

Renk skalası çok geniş olan rujları sevmemek mümkün değil. Günlük makyajlarda çok kurtarıcı olan bu renkler herkesin seveceği tonlardan oluşuyor.

Golden Rose’ nin 02 numaralı bu turuncu alt tonlu ruju oldukça kremsi yapıda tam bir nude rengi. Buğday tenlilerde çok güzel duracak bu rengin kalıcılığı orta derecede. 3-4 saat dudaklarınızda kalıyor ve kurutmuyor. Herhangi bir topaklanma vs yapmıyor. Rujun renk vermesi başarılı , aynı rengi dudağa aktarması çok başarılı.

Gratiste’de bulabileceğiniz bu rujların fiyatları 15 tl. Farklı boyut ve numaraları için google alışverişi de inceleyebilirsiniz.

golden rose 02 nude ruj
Golden Rose 02 Nude Ruj

Uygulama: Dudağınızın dış kısmından başlayarak içe doğru arttırarak uygulayın. Dudağınızı birbirine değdirerek yedirin.

Ürün hakkında görüşümüz: Rujun doğal tonlarda olması makyajı daha hafif, günlük bir görüntüye kavuşturuyor. Nude renklerin arasında çok başarılı kremsi yapıda ve oldukça iyi renk veriyor. Dudakları kurutmuyor, kokusu da ağır değil baymıyor. Seveceğinize eminiz.

golden rose 02 nude ruj 1

Diğer tüm rujları #ruj etiketimizden de bakabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et