Tüm Saç Renkleri

Petek Dinçöz Ruj Seti Çıkarırsa

Gördüğüm en maço kadın ünlüler arasında ilk sırada yer alan Petek Dinçöz bundan 10-15 sene önce neredeyse her televizyon kanalında yer alan gerek sunuculuğu gerek şarkıları ile gündemden eksik olmayan ve yine yaşadığı aşklar ile gündemde olan en çok da kavgaları ile hatırladığımız bir ünlü.

Sonra ne mi oldu Petek hanım evlendi bir çocuk sahibi oldu ( Allah bağışlasın ) ve uzunca bir zamandır gündemde ( Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çektirdiği fotoğraflar haricinde ) hiç görünmüyor.

petek dinçöz ruj seti çıkarırsa 1

Edendim Petek Dinçöz’de kozmetik markası üretimine girerek Şok marketlerde oldukça uygun fiyatlara satılan ruj seti çıkarmış. Likit mat bir ruj olan bu ruj Şok marketlerde indirimli günlerde set halinde 13’tl gibi bir fiyata satılmakta.

petek dinçöz ruj seti çıkarırsa 2

Aşağıda bu ruju deneyen ve görsellerini paylaşan youtuberlardan bir kaç tanesinin paylaştığı fotoğrafları ekleyeceğim.

petek dinçöz ruj seti çıkarırsa 3

Ruj bence öncelikle Türk malı olduğu için ve Türkiye’ye katma değer kazandıracağı için kesinlikle denemeye değer. Sonuçta çinliler yada pahalı ürünler satan avrupalılar kazanacağına kaliteli ürünler olursa neden Türkiye kazanmasın.

Gelelim kullananların yorumlarına: İzlediğimiz kullanıcı yorumlarına göre kullanların kesinlike çok beğendiğini belirtelim.

petek dinçöz ruj seti çıkarırsa 4
petek dinçöz ruj seti çıkarırsa 5

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et