Tüm Saç Renkleri

Avon Çok Amaçlı Bronz Stik

Avon ürünlerini sıklıkla kullandığımı ürün inceleme yazılarımdan fark etmişsinizdir. Denemek amacı ile aldığım Avon Çok Amaçlı Bronz Stik hem uygulamasının kolay olması, hem cilt ile kolay bütünleşmesi sebebiyle makyaj çantamda sürekli yer ayırdığım bir ürün.

Bronz renkleri benim gibi seviyorsanız bu tonlarda pek çok makyaj ürününüz olabilir. Bronzer Stick hafif yağlı yapısı ile hem dudaklarınız için hem de yanaklarınızda kullanmak için ideal.

avon çok amaçlı bronz stik
Avon Çok Amaçlı Bronz Stik

Asansör kapaklı olan stik kolay bir kullanıma sahip. v mat-saten bir yapıya sahip ve sim barındırmıyor ki ben simli ürünleri çok kullanmayı seven birisi değilim. Elmacık kemiklerinize çok hoş ve doğal bir bronz efekt verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.
Yapısı yumuşa kolay dağılıyor bronzer fırçası ile kolaylıkla dağıtabilirsiniz ve allık olarak da kullanımı kolay.

Fiyatı 25 tl google alışveriş sayfasından Avon’un benzer Stik ürünlerine de ulaşabilirsiniz.

avon çok amaçlı bronz stik 1
Bronz Stik

Uygulama: Genelde dudakta ve yanakta kullanmayı tercih ediyorum. Dudağı nemlendirip ürünü sürüyorum parmağımla dağıtıyorum.

Ürün hakkında görüşümüz: Rengi dokusu ve uygulama kolaylığı bakımından harika bir ürün. Hem dudak hem yanakta tercih edilebiliyor oluşu ürünün en güzel özelliği. Bronz makyaj severlere önerebiliriz.

avon  stik
Avon Stik

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et