Tüm Saç Renkleri

En iyi 5 Yaşlanma Karşıtı El Kremi

Alnımızda, elimizde, yanağımızda yani kısaca hemen her yerimizde kırışıklıklar baş göstermeye başlamadan önce Yaşlanma Karşıtı El Kremi ve yüz kremi kullanmanızı şiddetle öneriyorum. Bunu önermemin sebebi ise şu anda 66 yaşında olan annem. Yüzünde ve ellerine yaklaşık 30 yıldır düzenli olarak nemlendirici kullanan annemin yüzü ve ellerinin hala gergin olduğunu ve kırışıklıkların son derece az olduğunu belirtebilirim.

Özellikle ellerimizin vücudumuzun diğer kısımlarına nazaran daha fazla nemli kalması gerekmektedir. Bunun sebebi ise; yemekten önce ve sonra, tuvaletten çıktığımızda, dışarıdan geldiğimizde sürekli olarak ellerimizi yıkamaktayız ve su cildin nem dengesini bozar.

Bunu engellemenin en güzel yolu yaşlanmayı önleyici el kremleridir. Bu yazımızda size uygun olabilecek el kremlerinin artıları ve eksileri konusunda bilgi vereceğiz.

Yaşlanma Karşıtı 5 El Kremi Önerileri

 yaşlanma karşıtı el kremi
Yaşlanma Karşıtı El Kremi

Retinol Anti-Aging Hand Cream

İlk kremimiz Retinol Anti-Aging Hand Cream. Bu kremin içerisinde yaşlanmayı önleyici vitaminler ve yeşil çay özü bulunmaktadır. Özellikle çalışan kişiler için tavsiye edilmektedir. Bunun sebebi içerisinde bulunan vitaminler sayesinde yıpranan ve çatlayan elleri iyileştirdiği görülmüştür. Ayrıca içerisinde bulunan karışım sayesinde elde bulunan kırışıklıkları yok etmektedir. Vücudu oldukça beslemektedir ve yağsızdır. Her ortama götürebileceğiniz taşınabilir kutuya sahiptir.

StriVectin-SD Volumizing Hand Cream

Bu kremin en önemli özelliği elimize hacim vermesidir. Cildimizin sıkılaşmasında çok büyük rol oynamaktadır. İlk başta belirttiğimiz elimizde ki kaybolan nemleri tekrar kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Elizabeth Arden Eight Hour Moisturizer Hand Cream

Bu kremimizin en büyük özelliği ise diğer kremlere nazaran daha fazla süreli koruma ve nemlendirme sunmasıdır. Ayrıca sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Başka bir kullanım alanına baktığımızda ise yanmalara karşı da tercih edilmektedir. Tüm cilt yapıları için korkmadan kullanılabilir.

Caudalie Hand And Nail Cream

Bu kremimizin içerisinde üzümden elde edilen özler ve ayrıca shea yağı bulunmaktadır. En önemli özelliği ise antioksidan olmasıdır. Bu sayede elimizde bulunan yaşlanmayı sağlayan hücreleri canlı tutmaya yardımcı olmaktadır. Hızlı bir şekilde vücuda nüfuz etmektedir. Ayrıca çok güzel bir kokuya sahiptir. Bu kremi kullanacaklar için küçük bir tavsiye vermek istiyoruz. Kuru ciltlere sahip kişilerde çok fazla etkili olmamaktadır.

Nivea Q10 Anti Aging Hand Cream

Fiyat performans bakımından diğer ürünlere nazaran daha uygundur. Ayrıca marka olarak da herkes tarafından bilinmektedir. Sertleşen cildi yumuşatma özelliğine sahiptir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Belemir  -  21 Ocak 2021 / 15:27

Krem kullanmayı çok seven birisi değilim fakat el başka. Eller bir insanda benim ilk dikkat ettiğim yer. Elbette eski zamanlarda yaşayan kadınlar belki kreme ihtiyaç duymuyorlardı. Belki elleri bu kadar kimyasal ile buluşmuyor belki de doğal ürünlerin çeşitliliği ile bu ihtiyaçlarını gideriyorlardı. Ancak günümüz kadınları olarak maalesef el kremlerine muhtacız. Eliminizin yeterli neme sahip olması, buruşmasını da engelliyor. Çantamda her daim mutlaka bulunması gereken malzemelerden birisi el kremlerim.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et