Tüm Saç Renkleri

Bambu Krem Kullanmak için 3 Neden

Bambu, genel olarak hak ettiği değeri görmeyen bir bitkidir. Bambu Krem ise neredeyse pek bilinmeyen ama çok değerli faydaları olan bir kremdir.

Çok yönlü ve çok faydalı bir bitki olan bambu inşaat malzemelerinde, yemeklerin içinde, bazı aletlerin oluşturulmasında, sağlık sektöründe doğrudan katkı sağlamaktadır. Özellikle de cildimiz için biçilmiş kaftandır. Bu yazımızda bambu bitkisinin cildimize ne kadar faydalı olduğundan bahsedeceğiz.

Bambu Krem Faydaları

Vücudumuzda kolajen üretimini artırarak çok daha parlak ve çekici bir cilde sahip olmamızı sağlar.

Vücutta üretilen melanini azaltarak cildimizde bulunan lekeleri yok etmektedir.

Yaz aylarında sahil kenarına gittiğinizde güneş kreminin üzerine sürüldüğünde güneş yanıklarından korur. Bu şu anlama gelmemelidir; “güneş kremi yerine kullanılır”. Hayır… Bambunun görevi güneş kremini destekleyici nitelikte olmasıdır. Bambu bitkisi özü sayesinde cildimize nemlilik katar ve kuruluğunu alır ve cildimizi canlandırır.

Bu bitkinin yapısında bulunan vitaminlerden dolayı yapılan ilaçlarda vücudumuz daha çabuk iyileşmektedir. Çok önemli bir özelliği ise stresi almasıdır. Vücudumuzu rahatlatmak için masaj kreminin yanında kullanılması halinde bütün stresten kurtulmak mümkündür. Bunun sebebi çok hoş bir kokusunun olması ve cildimize verdiği rahatlama hissidir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Bambunun ciddi anlamda bir çok faydası var. Aynı zamanda doğal kollejen içerdiği için kroşoo

Cevapla

Bambunun ciddi anlamda etkisi çok büyük. Kollejen içerdiği için kırışık önleyici kremlerin içinde de yerini almaya başladı. Babmu bitkisinin özü aynı zamanda da yaraların çabuk iyileşmesine de yardımcı olmaktadır bu neden ile bambu özü içeren kremler çok değerlidir.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et