implant
Tüm Saç Renkleri

Elçin Sangu Boyu Ve Saç Rengi

Elçin Sangu Nereli sorusuna vereceğimiz cevabı biliyor gibisiniz. O bir İzmir kızı. Mersin Üniversitesi opera bölümü mezunu olan bu güzel oyuncu son dönemlerin en popüler dizi oyuncularının başında gelmektedir. Örneğin boyner reklamı çok ilgi görmüş, Dudaklarına botoks yaptırmadığı yaptırmadığı çok merak edilmiş (Üst dudağında botox yaptırmış),  Burnunun estetikli olup olmadığı ise yine özellikle genç kızlar ve kadın takipçileri tarafından çok sorulan bir soru olmuştur. Burnu tamamen doğal, ten rengi beyaz ve yüzünde estetik bulunmuyor.

Boyu 1.69 olan Elçin Sangu  gerçekten doğal güzelliği ile ön plana çıkan nadir oyunculardan bir tanesi. 2018 yılı itibari ile Dizi sektörünün prensesi olarak kabul edilen Elçin Sangu’nun yine çok tartışılan saç rengi konusuna gelelim.

Elçin Sangu Saç Rengi

Elçin Sangu’nun ten rengi beyaz ve kendisinin doğal saç rengi kızıl saçlı aslında bakır kahve renginde ve gerçekten kendisine çok yakışan bir renk zaten bu kadar alımlı ve güzel görünmesinde gür doğal ve canlı saçlarının etkisi çok büyük.

Yine konumuzda yer alan eski bir fotoğrafında da göreceğiniz gibi ilk okul öğrencisi iken dahi kendisi bakır saç rengine sahipmiş.

Son olarak Eçin Sangu’nun makyajsız halinin bile çok güzel olduğunu cildinin son derece duru, lekesiz, canlı ve güzel göründüğünü, sadece kirpiklerinin biraz az göründüğünü söylemek sanırım yanlış olmayacaktır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et