Tüm Saç Renkleri

Doğumdan Sonra Kilo Verenler Zayıflama

beyonce-hamile
Yeni doğum yapmış olan bayanlar, kilo vermede sorun yaşayacaklarından dolayı bir anda kilo vermek isteyecekler. Ama bu sağlıklı olan yöntem değildir.
Normal doğum yaptıysanız birinci aydan itibaren spora başlayabilirsiniz. Sezaryen doğumu yaptıysanız o zaman yaklaşık olarak 3 ay kadar sonra spora başlamanız gerekmektedir.
YENİ ANNELERE SPOR TAVSİYESİ
Yeni anne olmuş olan bayanlar için en iyi spor kuşkusuz kısa süreli yapacakları yürüyüşlerdir. Bu sayede vücutlarındaki ödemleri de atacaklarından dolayı, kısa yürüyüşler yapabilirler.
HANGİ YİYECEKLER SÜTÜ ARTIRIR?
En popüler olan yiyecekler arasında, havuç, siyah üzüm ve rezene çayı bulunmaktadır.

 

DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞLAR
Anneler tarafından emzirmenin kısa süreli tutulması oldukça yanlış bir yöntemdir. Emzirmeyi olabildiği kadar uzun tutulması gerekmektedir. Vücudunuzun deforme olacağı ve kilo alacağını düşündüğünüzden dolayı, emzirmeyi kısa tutarlar. Bu durumda bebeğinizin sağlığını da tehlikeye attığınızı unutmamanız gerekir.
DOĞUM SONRASI DEFORMASYON NASIL GİDERİLİR?
Birçoğu hamile bayan, vücudunda oluşacak olan çatlaklardan şikâyetçidir. Ve bu çatlakları gidermek oldukça zor olmasından dolayı düzenli beslenme ile giderilecektir.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et