Tüm Saç Renkleri

Cadılar Bayramı Makyajı

Tüm dünyada bir fenomen gün haline gelen Halloween Cadılar bayramı sadece Amerika ve Avrupa’da değil özellikle Güney Kore, Japonya ve Türkiye’de de gençler tarafından büyük bir ilgili ile kutlanıyor. 31 Ekimde pek çok gece kulübü cadılar bayramına özel partiler – etkinlikler düzenliyor. Türkiye’de parti kostümleri özellikle Cadılar bayramı için özel olarak diktiriliyor. Kıyafetler ve makyajları için günler öncesinden hazırlanmaya başlanılan bu gecede özellikle gençler arasında one night ( tek gecelik ilişkilerin) de yaygın olduğunu belirtelim.

31 Ekim cadılar bayramında partiye mi katılıyorsunuz? Cadılar bayramında korku temalı makyaj yapmadan gitmek biraz sırıtır. Sizler için en güzel, farklı ve evde yapabileceğiniz makyajları derledik. Umarım bir tanesini seçer ve gecenize renk katarsınız. Boş şans 🙂

cadılar bayramı makyajı 1
Şu aralar gündem’de olan Mask Filminden esinlen güzel bir cadılar bayramı makyajı

Cadılar Bayramı için Makyaj Önerileri

Eğer profesyonel bir makyöz – makeup artist değilseniz bu konuda yer alan makyaj örneklerinin çoğunu yapamayacağınızı sanıyorum siz de anlamışsınızdır. Ancak basit teknikler ile ne yapacağınızı biliyorsanız ve özellikle örnek fotoğraflarınız varsa çok başarılı korkunç ya da hem sevimli hem de korku dolu makyajlar yapmanız mümkün olabilir.

cadılar bayramı makyajı 2
cadılar bayramı makyajı 3
cadilar_bayrami_makyaj-11
cadilar_bayrami_makyaj-10
cadilar_bayrami_makyaj-9
cadilar_bayrami_makyaj-8
cadilar_bayrami_makyaj-7
cadilar_bayrami_makyaj-6
cadilar_bayrami_makyaj-5
cadilar_bayrami_makyaj-4
cadilar_bayrami_makyaj-3
cadilar_bayrami_makyaj-2
cadilar_bayrami_makyaj-1
cadilar_bayrami_makyaj-12

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et