Tüm Saç Renkleri

Demet Evgar Boyu ve Saç Rengi

Türkiye’de komedi sektöründe çok sayıda erkek var ancak kadın oyuncu sanırım bir elin parmağını geçmez. Yeni Kuşak Tv ve Sinema kadın oyuncuları arasında Demet Evgar tartışmasız bu alanda en tepedeki isim.

Demet Evgar Kimdir?  1980 doğumlu olan Demet  İkizler Burcu ve Manisa Doğumlu. Şu anda 38 yaşında olan bu güzel kadın aynı zamanda mas mavi harika gözleri, beyaz teni ve siyah saçları ile de çok beğeniliyor.

Demet Tv Dizi sektörüne 2000 yılında yani bundan 18 sene önce kendisi de 20 yaşında iken 7 Numara adlı dizi ile başladı ve sonra da Tatlı dizisinde yer aldı.  Aslı ile kerem, Çınar altı gibi irili ufaklı diziler ve Filmlerde yer aldıktan sonra asıl çıkışını 1 Kadın 1 Erkek ile yapmıştır. Burada Müthiş bir performans göstermiş ve dizinin kült bir dizi olmasında önemli bir rol oynamıştır. Kayran kitlesini de çoğaltan Demet Evgar hem güzel, hem çekici hem de başarılı bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Demet’in saç rengi

Demet genellikle koyu kahve rengi saç rengini tercih eder, beyaz teni mas mavi gözlerini ön plana çıkaran siyah saçları da yine vazgeçilmezleri arasındandır. Zaten bu saç tonları kendisine hem bir çekicilik hem de güzellik katmaktadır.
demet evgar boyu ve saç rengi 1
demet evgar boyu ve saç rengi 2 demet evgar boyu ve saç rengi 3 demet evgar boyu ve saç rengi 4

demet evgar boyu ve saç rengi 5

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et