Tüm Saç Renkleri

Göğüs Estetiği İle Hayal Ettiğiniz Görünüme Ulaşabilirsiniz

göğüs estetiği i̇le hayal ettiğiniz görünüme ulaşabilirsiniz 1

Bu operasyonlar  kadınların en hassas olduğu  ve cinsel sembolleri olan göğüsleri için oldukça önem verdikleri durumlar arasında yer alır . Bu yüzden göğüs estetiği kişilerin isteklerine veya herhangi bir hastalığın engellenmesi için yapılan çalışmalardır.  Birçok kadın büyük göğüslerden dolayı ağrı, sızı, bel fıtığı ve halsizlik durumlarından başka hastalıklara yakalanmış olsa da, birçok kadın küçük veya sarkık göğüslerden dolayı yakınmaktadır. Bu yüzden 3 çeşit meme estetiği operasyonu vardır. Bu operasyonlar genel olarak isteğe bağlı şekilde yapılır. Fakat bazı durumlarda meme kanseri gibi vakaların yaşanmasında gerekli olan operasyonlardır.

Göğüs Büyütme Estetiği

Memelerin beklenenden  küçük olması genç kadınlarda genellikle göğüslerde sebebi bilinmeyen bir gelişme yetersizliğine bağlı olmakta, bazen de göğüslerin hamilelik sonrası fazlaca küçülmesinden sonra görülmektedir. Her iki durumda da silikon göğüs protezi uygulaması ile durumun düzeltilmesine çalışılır. Genellikle bu durumda protez göğüs altına yapılacak 5 – 5.5 cm uzunluğunda bir iz bırakarak konulur. Sadece protez konulmasıyla yeterince gergin ve dik duran bir göğüs elde edilemeyeceği durumlarda protez konulmasına ilaveten fazla derinin de çıkarılması gerekir. Fazla deri meme estetiği areolası  etrafından yapılmakta ve protez de bu durumda buradan konulabilmektedir.  Meme protezinin içeriği, şekli, büyüklüğü, konulacağı boşluk vb konularında hekim hastasına gerekli ön bilgileri verdikten sonra gerekçeli kararını açıklamalı ve bu karara hastasını ortak etmelidir.  

göğüs estetiği i̇le hayal ettiğiniz görünüme ulaşabilirsiniz 2

Göğüs Küçültme Estetiği

Meme küçültme , Bu yöntem genel olarak göğüsleri büyük ve sarkık kadınların tercih ettiği bir yöntemdir. Büyük göğüsler kadınlarda bel fıtığı gibi rahatsızlıklara yol açarken kasların yorulmasına ve birbirinden ayrılmasına sebep olabilir. Bu sebeple birçok kadın estetik görüntü yerine sağlık amaçlı olarak bu yöntemi tercih etmektedir. Ameliyat öncesi sigara, alkol gibi alışkanlıklar bırakılmalı ve cerrahınız ile iletişim kurarak ilaç kullanımını bırakmanız gerekmektedir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği

Meme dikleştirme, Bu operasyon küçük veya büyük göğüslere sahip birçok kadının sarkık meme şikayeti ile isteğe bağlı olarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Tıbbi müdahaleler ile göğüsler ister küçük, isterse büyük olsun en estetik görünüm iyi uzmanların elinde gerçekleşebilir. Bu operasyonlar yine büyük göğüslere sahip kadınların meme altında oluşan tahrişlerden ve sırt ağrısı ve kasların dokularının zedelenmesi gibi durumlardan şikayeti olan kadınların tercih ettiği bir tedavi yöntemidir. Genel olarak estetik bir görünüme sahip olmak için kadınların isteğine bağlı olarak yapılan bir ameliyattır.

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et