implant
Tüm Saç Renkleri

Emma Watson Saç Rengi ve Modelleri

Son güncelleme: 15.03.2019

Emma Watson çoğu Amerikalı ve Avrupa’nın aksine saçlarının rengini sarı tonlarında değil, kahverengi tonlarında kullanmayı seviyor. Çocukluk fotoğrafına baktığımızda saçlarının doğal saç renginin karamel kahverengi olduğunu görüyoruz. Saç modelleri olarak da çoğu zaman uzun ve örgülü bazı zamanlarda çok kısa saç kesimleri ile karşımıza çıkıyor.

Hemen hemen aynı saç rengine şu anda da sahip olduğunu görebilmek mümkün. Çocuk yaşta bu kadar popüler olmasının nedenlerinden birisinin de uzun dalgalı bu doğal karamel kahve saçrengi olduğunu düşünüyorum.

implant

Bu saç rengini nasıl elde edebilirsiniz işte saç boyası formulü.

3/4 oranında çikolata kahve, 1/4 oranında altın sarı saç boyası 10.2 gibi + %9 oksidan (koyu saçlar için)

1990 doğumlu olan Emma Watson’un bu kadar çok hayranı olmasının en önemli nedeni çocuk yaşlarda henüz 10 yaşında sinemalarda ve ekranlarda yer alması ve Harry Potter’da ki başarısı diyebiliriz.

Harry Potter filmi ile ünlenen güzel oyuncu adeta filmlerde büyüdü ve güzel saç modelleriyle ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. Güzel oyuncu saç rengi olarak bal köpüğünü kullanırken genelde dalgalı modelleri tercih ediyor. Saçlarını kısa kestirerek de kullanmıştı.

Emma Watson 2019 Saçları

Burada da harika doğal görünen üstleri biraz sarıya doğru açılmış çok doğal ve güzel bir saç rengi görüyorsunuz. Ayrıca retro tarzındaki bu saç örgüsü de onu çok daha farklı ve güzel kılıyor.

Emma Watson Saç Kesim ve Modelleri

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et