Tüm Saç Renkleri

Cemre Baysel Saç Rengi ve Modelleri

Cemre Baysel İzmir’de 1999 yılında doğmuş gerçekten son derece güzel bir kadın. Saçlarının da gür ve dolgun olduğunu söyleyebiliriz. Deniz yeşili gözleri de son derece güzel.  Cemre Baysel, 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Kova burcu, minyon sayılanbilecek bir fiziğe sahip. Son derece güzel ve doğal bir güzelliği var.

Nurgül Yeşilçay‘a benzeyen Cemre Baysel’in doğal saç renginin kahverengi olduğunu söyleyebiliriz. Bazen kumral saçlarla da gördüğümüz Cemre’nin ten rengi açık buğday ve cilt alt tonu ise sıcaktır. Bu nedenle kumral saç rengi de kendisine kesinlikle çok yakışmaktadır.

cemre baysel saç rengi ve modelleri 1

Saç Kesimi ve Modelleri

Saç kesimi olarak yine uzun düz göğüslerine kadar uzayan saç kesimini tercih eden Cemre Baysel saçlarının uçlarına çok hafif ışıltılar eklemekten başka bir renk değişikliğine gitmemiş görünüyor. Kaçları kalın , gür ve siyah olduğundan da son derece güzel bir yüz ifadesi var

cemre baysel saç rengi ve modelleri 2
cemre baysel saç rengi ve modelleri 3
cemre baysel saç rengi ve modelleri 4
cemre baysel saç rengi ve modelleri 5
cemre baysel saç rengi ve modelleri 6
cemre baysel saç rengi ve modelleri 7
cemre baysel saç rengi ve modelleri 8

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et