Tüm Saç Renkleri

Beste Kanar Saç Rengi ve Modelleri

Türkiye’deki doğal sarışın olan ünlülerden birisi Olan Beste Kanar’ın doğal saç rengi de koyu sarı. Saç diplerinden koyu sarı saçların çıktığını ve uçlara doğru açıldığını da görebilirsiniz.

Beste Kanar her zaman sarı saç tonlarını kullansa zaman zaman kullandığı saç rengi – koyu sarı – Küllü açık sarı, Bal Köpüğü rengi ve uçlarına Brushlight tekniği ile ışıltılar ile birlikte farklı saç rengi tonları kullanmakta.

beste kanar saç rengi ve modelleri 1

Çukur dizisi ile ilk fark ettiğim Beste Kanar gerçekten çok güzel bir kadın. Her hangi bir güzellik tescili olup olmadığını bilmiyorum lakin yüz simetrisi, kaşlar, göz rengi, doğal saç rengi ve uzun gür saçları ile kesinlikle çok güzel görünüyor.

beste kanar saç rengi ve modelleri 2
beste kanar saç rengi ve modelleri 3

Çok güzel bir göz rengine sahip olan Beste kanar iri yeşil gözleri, kalın ve gür saçları ile de çok güzel görünmekte.

beste kanar saç rengi ve modelleri 4

Saç Kesimi ve Modelleri

Beste kanar uzun saç kesimlerini tercih etse de farklı saç modelleri ve tarzı denemeyi seviyor. örneğin İnstagram sayfasında paylaştığı bu arkadan geniş örgülü saç modelinin gerçekten çok güzel göründüğünü söyleyebilirim.

beste kanar saç rengi ve modelleri 5

Aşağıdaki saç rengini Loreal saç boyasının 8.32 Bal Köpüğü saç rengi ile elde edebilirsiniz.

beste kanar saç rengi ve modelleri 6
beste kanar saç rengi ve modelleri 7

Aşağıdaki saç rengi ise koyu sarı saç rengi. Küllü koyu sarı olarak da düşünebilirsiniz zira saçlarında küllü tonlar da var.

beste kanar saç rengi ve modelleri 8
beste kanar saç rengi ve modelleri 9
beste kanar saç rengi ve modelleri 10
beste kanar saç rengi ve modelleri 11
beste kanar saç rengi ve modelleri 12

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Beste Kanar Küllü sarı saç rengi […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et