Tüm Saç Renkleri

Stilex jel Etkileri ve Kullanıcı Yorumları

Özellikle sivri sinek sokmalarından doğan kaşıntılar, böcek sokmalarından dolayı oluşan acı, sızı ve bazı alarjik nedenler dolayı oluşan kaşıntılar ve ciltteki kabarıklara iyi gelen ( kontakt dermatit ) Stilex jel, 30 gram olarak alüminyum tüp kutular içerisinde satılmaktadır.

Stilex jel fiyatı 2019 yılı itibari ile 15.80 TL‘dir.

Eczanelerden ve internet üzerinden kolaylıkla temin edebileceğiniz bu ürün güneş yanıkları başta olmak üzere birçok cilt probleminin tedavisinde kullanılmaktadır.

stilex jel etkileri ve kullanıcı yorumları 1

Etken Maddesi

İçeriğinde ana etken madde olarak mepiramin maleat, lidokain hidroklorür ve dekspantenol bulundurmaktadır. Ayrıca ana etken maddelere ek olarak benzalkonyum klorür, koku verici olarak oleum adonia gibi yan etken maddelere sahiptir.

Etkileri

Uygulandığı bölgede kaşıntı önleyici, iltihap kurutucu, alerji giderici etkilere sahiptir. Ayrıca yine uygulandığı bölgeye lokal anestezi etkisi vermektedir. Güneş lekeleri, güneş yanıkları, böcek sokmaları ve kurdeşen gibi rahatsızlıklarında tedavisinde kullanılabilir.

Yan Etkileri

Ciltte kızarıklık, kaşıntı, renk değişimi, nefes almada zorluk, yüzde veya boğazda şişme, mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, yüksek ateş gibi durumlar ortaya çıkma ihtimali olan yan etkilerdir. Bu yan etkileri yaşamanız durumunda en yakın hastaneye müracat etmeniz önerilir.

Muadili

Daha etkili olarak kullanabileceğiniz ürün  kalmosan ve diğer muadilleri.

⦁ EMLA Krem
⦁ JETEX Krem
⦁ K-FENIDEX Krem
⦁ KSILIDIN Krem
⦁ LIDESTOL Krem
⦁ LIDORIN Krem

Stilex jel Kullanıcı Yorumları

Kısmen uyuşturduğu için kaşınma hissini kesen krem.

https://eksisozluk.com/entry/95170795

Bebeklerde bile sorunsuz şekilde kullanılabildiği profesör ünvanlı çocuk doktorumuz tarafından onaylanmış olan krem. 

Mucizevi alerji kremi. amansız kızarıklıkların bir numaralı dostu.

Alerjiye kaşıntıya sinek, böcek ısırığına mucize gibi gelen hoş kokulu şeffaf jel.
baktım sinek ısırmış alerji de yapıyor 2 hafta şişlik inmiyor bende mübarek nasıl emmişse, stilex sürüyorum. kaşıntı beş dakikaya yok oluyor.

https://eksisozluk.com/entry/69744451

Tatil bölgelerinde eczanelerin stoklu çalıştığı kaşıntı kremi.

Alerjik bünyeli insanların çantasının değişmez elemanı

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]kimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et