Tüm Saç Renkleri

Kocaeli Burun Estetiği ve Sağlığı

Burun estetiği operasyonu, hem erkek hem de kadınlarda en sık tercih edilen estetik operasyon çeşitlerinden birisidir. Burun yapısı yüzün estetik güzelliğini etkileyen en önemli unsurlardan birisidir. Bu nedenle dünyada en popüler estetik cerrahi yöntemi olduğunu söylemek mümkündür. Rinoplasti olarak da adlandırılan burun estetiği, burunda doğumdan beri var olan veya sonradan ortaya çıkan estetik bozuklukların düzeltilmesi amacıyla gerçekleştirilmektedir. Şekil bozukluklarının düzeltilmesinin en temel sebeplerinden birisi kişiyi görsel olarak memnun etmemesidir. Bununla birlikte gözle görülebilen veya iç kısımda bulunan şekil bozuklukları nedeniyle kişinin nefes alamama gibi solunum problemleri yaşaması durumlarında da burun estetiği yapılması gerekebilmektedir. 

Burun estetiği ameliyatı olmak isteyen kişilerin istediği sonucu yakalayabilmesi için mutlaka alanında uzman bir doktordan yardım alması gerekmektedir. 

 op. dr. turgut yüce
Op. Dr. Turgut Yüce

Burun Estetiği Gereken Durumlar Nelerdir?

Burun Estetiği (Rinoplasti) operasyonu gereken durumlar genel olarak kişinin burun yapısından memnun olmaması sebebiyle kendini mutsuz hissettiği durumlardır.

Kocaeli burun estetiği merkezimizde başarıyla uygulanmaktadır. Hastalarımıza burun estetiği tavsiye ettiğimiz durumlar ise şu şekilde örneklendirilebilmektedir:

kemerli burun estetik örneği  op. dr. turgut yüce
Kemerli Burun Estetik Örneği Op. Dr. Turgut Yüce
  • Burun ucunun olması gerekenden daha geniş veya yayvan olduğu durumlar
  • Burunda eğrilik olması 
  • Burnun kemerli bir yapıya sahip olması 
  • Burun deliklerinin asimetrik olması 
  • Burnun olması gerekenden daha büyük veya daha küçük olması 
  • Burun ucunda düşüklük söz konusu olması 
  • Burun ucunun yayvan olması 
 burun estetiği örnekleri  op. dr. turgut yüce
Burun Estetiği Örnekleri Op. Dr. Turgut Yüce

Burun Estetiği Operasyonu 

Burun estetiği ameliyatı, uzman bir doktor tarafından yapılan muayene neticesinde bir yol haritası belirlenerek yapılan bir ameliyat seçeneğidir. Sıklıkla genel anestezi altında uygulanmaktadır. Bununla birlikte ufak dokunuşlar gerektiren basit operasyonlarda doktorlar lokal anestezi de tercih edebilmektedir. 

Burun estetiği (Rinoplasti) operasyonu, izmit burun estetiği merkezimizde alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Op. Dr. Turgut Yüce – Burun Estetiği ve Sağlığı

www.turgutyuce.com

https://www.instagram.com/op_dr_turgutyuce

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et