Tüm Saç Renkleri

Bayan Saç Ekimi Merkezi

Bayan saç ekimi merkezimize saç açıklığı, kellik gibi durumlar için başvuru yapabilirsiniz. Merkezimizde uzman ekiple beraber tüm müşterilerimizin sağlıklı sonuç almaları ve memnun şekilde klinikten ayrılmaları hedeflenmektedir.  Saç ekimi işlemlerinde temel amaç doğal saç görüntüsünü kazandırmak ve bunun için de en iyi şartlarda uygulamalar yapmaktır.

bayan saç ekimi merkezi 1
Kaynak: mycreativeshop.com

Saç Ekimi Nedir!

  Saç ekimi nedir sorusu bu alanda yeni ilgilenen kişilerle ilgili merak edilen bir konudur. Saç ekim işlemi farklı yöntemlerle gerçekleşen bir operasyonu kapsar. Saç olmayan bölümlere diğer sağlıklı saç kökleri eklenir ve yeni saçlar oluşturulur. Yeni saçlar genelde ense bölümündeki taze köklerle eklenmektedir. Bu geçirme işlemi eğer deri halinde olursa fut tekniği ile işlem olur, bunda saç arkasında iz kalma durumu vardır. Eğer fue tekniği ile geçirme işlemi olursa da daha uzun işlem olur ama iz kalmaz, teker teker kökler eklenir. Antalya saç ekimi merkezimizden dilediğiniz teknikle saç ekimi yaptırabilirsiniz. Saç ekimi paketlerimizi görmek için bağlantıyı takip ediniz.

Saç Ekimi Pahalı mı?

  Saç ekimi pahalı mı sorusuna gelince de bu uygulamada ne kadar alana hangi yöntemle işlem olacağı, cihaz kullanımı gibi ayrıntılara göre belirlenme durumu vardır. Saç ekimi eğer büyük bir alana yapılacaksa bu durumda küçük bir alana yapılandan daha pahalı olacaktır. Kliniğimize önceden başvuru yaparak net sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca klinik hakkında bilgi de edinmiş olabilirsiniz. Klinikte yer alan ekibimiz ayrıntıları verecektir.   Ayrıca bayanlar için kaş ekimi’de bünyemizde yapılmaktadır.  

1 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

2 yorum

Toprak  -  14 Mart 2018 / 13:09

Ayrıca unutmadan şunlarıda eklemek isterim Güzellik merkezimizde sizlere hizmet vermektedir.. Gsm numaralarından bizlere ulaşabilir güzellik merkezi ve kaş ekimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevapla

Aslı tarcan gerçekten çok güzel bir firma çalışması ve özenle yaptıkları çalışmalar, buna kendimde dahil saç ekimim harika oldu teşekkür ederim..

İsteyene resimlerimi gönderebilirim.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et