Tüm Saç Renkleri

2020 Saç Kesim Modelleri

2020 saç kesim modelleri her zevke uygun detaylar barındırıyor. 2020 saç kesim modelleri arasında marjinal saç modelleri dikkat çekici bir detay oluşturacak. 2020 saç kesim modelleri arasında kısa saç modelleri en çok tercih edilen kesim stilini yansıtacak.

2020 saç kesim modelleri
2020 Saç Kesim Modelleri

Hangi Kesim Stilleri Daha Çok Tercih Edilecek?

2020 saç kesim modelleri 1
2020 saç kesim modelleri 2

Doğal Düz Kesimler; Bu yıl bir yana doğru ayrılmış omuza kadar düşen saç kesimlerinin ön plana çıktığını görüyoruz. Saç stilistleri hazırlanan kataloglarda daha farklı ve sıra dışı saç kesimi ve modelleri tasarlarken günlük hayatta biz kadınlar daha basil ve düz saç kesimlerini kullanıyoruz.

2020 saç kesim modelleri 3

Kısa Saçlarda Perçem ve Kahküller; Pixie saç kesimlerinde bile bu sene perçem ile şekiillendirilmiş saçların trend olduğunu söylemeliyiz. Artık bir klasik olan ve yüz tipini belirledikten sonra ortaya çıkan bu saç kesimleri özellikle çene ve alın yapısına göre farklı biçim ve yönlerde bırakılabilmekte.

2020 saç kesim modelleri 4

Pixie Saç Kesimi Modelleri: Türkiye’de her kadın cesaret edemese’de Rusya, Amerika ve Avrupada son derece popüler olan Pixie saç kesimleri 2020 yılında da sıklıkla kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor.

2020’e trend olan ve en çok beğeni alan saç kesimleri ise şöyle;

2020 saç kesim modelleri 5
2020 saç kesim modelleri 6
2020 saç kesim modelleri 7
2020 saç kesim modelleri 8
2020 saç kesim modelleri 9

özellikle bu saç stili ve kesimi bu sene çok moda. Zeynep bastık ‘ın da saç kesimi tam olarak bu olmasa da buna çok yakın. Hatta aşağıdaki gibi olsa çok daha güzel görünebilir.

2020 saç kesim modelleri 10
2020 saç kesim modelleri 11

Fotoğraflar kaynak: glamour.com

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et