Tüm Saç Renkleri

Yağ emici mendil Kullananlar ve Zararları

Yağ emici mendiller genellikle yağlı ve karma cilde olan kadınların kullandığı bir ürün ancak kadınlar bu ürün yerine tuvalet kağıdı kullanmanın da yeterli olabileceği konusunda hemfikir. Ayrıca bu ürünün zararları hakkında da tartışmalar olduğunu söylemek gerekir.

Yağ emici mendillerin Zararlar

Kurutucu yani yağ emici mendillerin zararları ile ilgili en temel görüş bu ürünlerin kimyasal ve parfüm içerikli olduğu ile ilgili. Bu içerikler cilde zarar verebilir ve akne oluşumuna yani sivilcelerin yüzde çıkmasına neden olabilir.

yağ emici mendil kullananlar ve zararları 1

Yağ emici mendiller yerine peçete

Kullanıcı yorumlarına göre bazı kadınlar bu yağ emici mendiller yerine starbucks’taki peçeteleri,tuvalet kağıdını, umumi tuvaletlerde klozetin üstüne serdiğimiz kağıtlrı hatta, fırın tepsileri üzerine konulan yağlı kağıtları bile kullanmaktalar.

Kullananlar ne diyor

beauty formulas markasının vardı bende. karma cildimde hiçbir işe yaramadığı gibi yüzümü kıpkırmızı yapıyordu.

 karma cildimle mütevellit bu ürünü ben de kullanmak zorunda kalıyorum. makyaj yaptıktan 3 saat sonra başlıyor alnım ve burun üstüm insanlara sellektör çakmaya ve matlaştırıcı pudralardan denemediğim kalmadı oysa. zaten biliyorsunuz küçük karton kutu içinde ağırlığı yok derdi yok. atıyorum çantama arada bir yüzüme bakıyorum eğer yağlanmış ve parlamışsam hemen çıkarıp hafif bastırarak o bölgenin yağını alıyorum ve beni yaklaşık 3 saat daha götürüyor. kısacası alnım burnum ve ben çok mutluyuz bununla.

https://www.suslusozluk.com/yağ-emici-mendil?i=749164

yaz kış yanımda gezdiriyorum. cildim, göz kapaklarım yağlı günde bir iki defa bu mendillerle makyajımın üzerinden geçiyorum, makyajı bozmadan gayet güzel yağı emiyor. flormar kullandım 6-7 paket bitirmişimdir ama artık bulamıyorum. yoklukta watsonstan adını hatırlamadığım, yapraklarının rengi kese kağıdı renginde mendilerden aldım ama flormardan iyi değil, bitince sephora markaya geçeceğim ilk kez kulanacağım onu da.

https://www.suslusozluk.com/yağ-emici-mendil?i=748866
yağ emici mendil kullananlar ve zararları 2
yağ emici mendil kullananlar ve zararları 3

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et