Tüm Saç Renkleri

Akne ve Akne İzleri Tedavisi: La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant

Dermokozmetik bir ürün olan la roche posay effaclar duo kremi akne ve leke problemi olan ciltlerde kapatıcı özelliği en başarılı olan ürünlerin başında yer alıyor.
Kremin içeriğinde bulunan Etken maddeleri ve özelliklerinş şu şekilde sıralayabiliriz;

akne ve akne i̇zleri tedavisi: la roche posay effaclar duo (+) unifiant 1

NİACİNAMİDE ; Antienflamatuvar etki sağlamaktadır , ( Analjeziklerin neredeyse yarısını oluşturan antienflamatuarlar enflamasyon yani iltihaplanmayı azaltarak ağrıyı azaltırlar. İltihap, fiziksel, kimyasal ya da biyolojik herhangi bir saldırıya karşı dokuların gösterdiği özgül tepkidir.) Bu etken madde şiddetli lokalize kusurlarını yok etmeyi sağlamaktadır.
PİROCTONE OLAMİNE ; Anti- bakteriyel ve Anti-fungal etki sağlar.

LİNOLEİK ASİT ; Sebum kanalının genişlemesini engeller.

LHA ; Gözeneklerin tıkanmasına sebep olan ölü hücreleri ciltten uzaklaştırarak gözeneklerin temizlenmesini ve sıkılaşmasını sağlamaktadır.

PROCERADTM -CERAMID II ; post enflamatuar kırmızı akne izlerini azaltır , Hani böyle diyorsunuz ya sivilce geçiyor kahverengi lekeleri kalıyor heh işte o kahverengi izlerin görünümü azaltmakta bu madde

Nasıl Kullanılır?

Yüzünüzü tamamen temizledikten sonra her sabah göz çevresi hariç tüm yüz bölgesine uygulanmalıdır.
Kremin iki tonu bulunmaktadır. Açık tenliler için light ve
Koyu tenliler için Meduim seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.
Kapatıcılığının da son derece başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: İçerik son derece başarılı bilgiler paylaşan ve kadınlara oldukça yardımcı olan Dermokozmetik ve Ots Uzmanı Uzm.Çiğdem Byhn @cgdemofficial‘ın içeriğinden derkenmiştir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et