Tüm Saç Renkleri

Arnica Krem Nedir – Ne için Kullanılır?

Arnica Krem, başta göz altı morlukları olmak üzere tendeki renk değişimlerini düzelten bir kremdir. Vücudunuzdaki her türlü morluk için kullanabilirsiniz. Ameliyat, çarpma, ezilme, düşme vb nedenlerle oluşan morluklarda da oldukça etkidir. Eczanelerden temin edebileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Reçetesiz olarak satılan Arnica krem fiyatı yaklaşık olarak 2019 Fiyatı 30 TL‘dir.

Arnica Krem Etken Maddesi

Bitki özlerinden ve doğal içeriklerden oluşan bu kremin en büyük ana etkeni arvica adı verilen çiçeklerdir.

arnica krem nedir - ne için kullanılır? 1

Sarı kantaron, at kestanesi ve yeşil çay gibi bitkilerde içeriğinde bol miktarda bulunmaktadır.

Arnica Krem Etkileri

Ne için Kullanılır : Birçok etkisi bulunan kremin en önemli özelliği cilt üzerindeki renk farklılıklarını gidermesidir. Uykusuzluk, beslenme bozukluğu, alkol ve sigara kullanımı, düzenli ilaç kullanımı, kalıtımsal ve darbeye bağlı morlukların giderilmesinde büyük etkisi vardır.

Arnica Krem Yan Etkileri

Doğal maddelerden üretilen Arnica kremin bu içeriğinden dolayı herhangi bir bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Tabi içeriğinde yer alan doğal ürünlere karşı alerjiniz olabilir. Bu durumda ise ortaya alerjiye bağlı etkiler ortaya çıkacaktır.

Arnica Krem Muadili

Kremin tam olarak muadili bulunmasa da benzer özelliklere sahip birkaç krem vardır. Bu kremler:

  • Hirudoid forte jel
  • Cemor krem
  • At kestanesi kremi
  • Bioderma krem
arnica krem nedir - ne için kullanılır? 2
Göz altı Morlukları için ideal.

Kullanıcı Yorumları

Ayak serçe parmağım kırıldı, morarmaya başlamıştı ki jeli kullanmaya başladım ağrıyı geçirmiyor ama renk değişimine engel oluyor.

Diclomec‘e alternatif olarak fizyoterapist tarafından kas ağrıları için önerildi bana. harici olduğunu düşünürsek, etkili olduğunu söyleyebilirim. jel veya krem konusunda tavsiyem kremden yana. jel çok yoğun giysilerinizi batırabilir veya deriniz alerjik bir tepki verebilir.

Benim ezik ve çürükler büyük boyutlarda olduğu için birkaç hafta kullanmam icap etti, sonrasında hamile olduğum farkedilince kadın doğumcum tarafından kullanımı ivedilikle yasaklandı. 
kısaca tanım: hamile olmadığınız müddetçe gönül rahatlığıyla kullanıp kısa zamanda da sonuç alacağınız harika bir ürün. fiyatı da gayet uygun.

https://eksisozluk.com/entry/84137889

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisiyim, Özellikle sağlık alanında özgün ve kaliteli içerikler oluşturmaktayım.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et