Tüm Saç Renkleri

7 Günde Kollarınızdaki Sarkmadan Kurtulun – Egzersiz-

Biz kadınlar Vücudumuza  40 yaşından sonra daha özenle bakmak zorundayız yoksa pek çok nokta’da estetik olmayan bozulmalar yaşamamız kaçınılmaz. Yağ fazlası %100’un üstünde olan kadınlarda özellikle 50 yaşından sonra sarkmalar görülmekte. En dikkat çeken ve rahatsız eden sarkmaların başında ise kol-baldır sarkmaları yer almakta. Sabahları aç karnınıza rutinleştireceğiniz bu hareketler ile çok  kısa bir sürede bir hafta yani yedi günde fark edilecek bir biçimde kolunuzdaki sarkmalardan kurtulmanız mümkün.

7 günde kollarınızdaki sarkmadan kurtulun - egzersiz- 1

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et