Tüm Saç Renkleri

Kol Sarkması İçin Egzersiz Hareketleri

Yaşımız olgunlaşmaya başladıkça yüzümüz yer çekimine karşı koyamaz hale gelir. Zaman içerisinde elastikiyetini kaybeder. Bu da yüzümüzün sarkmasına neden olur. Sarkma yüz tipine göre farklılık gösterir. Yüzü kemikli olanlar yani elmacık kemikleri belli olanlar daha geç yaşlarda yüz sarkmasıyla karşılarşırlar. Yüzü etli ve çene yapısı küçük olanlar ise daha erken yüz sarkmasına maruz kalırlar. Yüz sarkması haricinde kol sarkmaları da oldukça can sıkıcıdır. Bunu önlemek ya da onarmak için yapılması gereken bazı egzersizleri deneyebilirsiniz.

kolegzersiz-2804_01 kolegzersiz-2804_02 kolegzersiz-2804_03 kolegzersiz-2804_04

kolegzersiz-2804_05

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et