Tüm Saç Renkleri

Funda Eryiğit Boyu ve Saç Rengi

Funda Eryiğit hayranlarına bir sırrımı paylaşmak istiyorum. Neredeyse hiç bir Türk kadın Sinemaz- dizi oyuncusunu beğenmeyen ben Funda’nın bakışlarından saçlarına, burnundan, konuşmasına yani kısaca tüm hal ve hareketlerine hayran oluyorum. Funda’nın tam olarak Türk kadın karakterini yansıttığını düşünmekle kalmıyorum aynı zamanda Funda Eryiğit’in Türkiye’yi temsil edebilecek en güzel kadın olduğunu da iddia ediyorum.

Funda’nın saç Rengine geçmeden önce Ten renginden bahsedelim. Ten rengi buğday çilt alt onu da soğuk olan Funda neredeyse kavruk bir esmer gibi görünüyor.

funda eryiğit boyu ve saç rengi 1

1984’lü yani 35 yaşında olan Funda saçlarını doğal saç rengine çok yakın olan çikolata kahve’ye boyadığını görüyoruz, Ten renginden dolayı da bu tarz koyu renkleri siyah, çikolata kahve, sütlü kahve gibi saç renkleri tercih etmesinin doğru olduğunu düşünüyorum.

funda eryiğit boyu ve saç rengi 2
funda eryiğit boyu ve saç rengi 3
funda eryiğit boyu ve saç rengi 4
funda eryiğit boyu ve saç rengi 5
funda eryiğit boyu ve saç rengi 6
funda eryiğit boyu ve saç rengi 7

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et