Tüm Saç Renkleri

Ağda ve Epilasyon Öncesi 7 Farklı Uyuşturucu Krem ve Uyuşturucu Sprey Önerisi

Epilasyon ve sir ağda öncesi kullanabileceğiniz   7 farklı uyuşturucu krem ve Sprey önerisi – fiyat ve kullanıcı yorumlarını burada derlemeye çalıştık. Böylece satın almadan ve kullanmadan önce bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Birçok kadının sürekli kullandığı ama her zaman ağrı hissi verdiğinden dolayı yakındığı ağdanın, öncesinde kullanabileceğiniz uyuşturucu krem ve uyuşturucu sprey sayesinde ağrı hissini en aza indirebilirsiniz.

Uyuşturucu Krem İsimleri ve Fiyatları

 • Besa Professional Skıncare Krem / Fiyatı: 90 TL
 • Dr. Dermiss Medikal Krem / Fiyatı: 40 TL
 • Whoo Topical Krem / Fiyatı: 30 TL
 • Magic Anestezi Etkili Krem / Fiyatı: 175 TL
 • Fıstıt Sılıcone Krem / Fiyatı: 55 TL
 • Anestol Pomad / Fiyatı: 15,85 TL
 • %5 Emla Krem / Fiyatı: 186 TL
 • Pure Lidocaın Krem / Fiyatı: 68 TL
 • Bellot Topikal Krem / Fiyatı: 19 TL

   Uyuşturucu Sprey İsimleri ve Fiyatları

 • Locanest Anestezik Sprey / Fiyatı: 45 TL
 • Remove Pain Less Sprey / Fiyatı: 30 TL
 • Pic Solution Sprey / Fiyatı: 45 TL

   Bu krem ve spreylerden eczanelerden ve bazı kozmetikçilerden satın alarak ağda öncesinde kullanıp, belirtilen süre kadar bekledikten sonra ağrısız bir şekilde ağda işleminizi yapabilirsiniz. Yeteri kadar beklemeden ağda işlemine geçildiği zaman etkileri olmaz ve normalde olduğu gibi ağrı hissedebilirsiniz. Bu yüzden kullanma talimatlarına uygun şekilde kullanmanız gerekir.

Zararları ve Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

   Uyuşturucu krem ve spreylerin düşük dozda kullanılması durumunda sadece hassas cilt yapısına sahip kişilerde, yan etki olarak hafif kızarıklıklar oluşabilir. Ama kullanılan dozun yükselmesiyle krem ve spreylerin kana geçen miktarı artacaktır. Bu gibi durumlarda çeşitli yan etkilerin oluşması mümkündür. Bu tip durumlarda baş dönmesi, bulantı, kusma, titreme, görme bozuklukları, aşırı ışık hassasiyeti, istemsiz kasılmalar, kaşıntı, döküntü gibi yan etkiler gelişebilir. Bu yan etkilerden herhangi biriyle karşılaştığınız zaman bir an önce krem ve spreyi kullanmayı bırakıp en yakın hastaneye başvurmanız gerekir.

  Gebe ve gebelik şüphesi olanlar, emziren kadınlar, karaciğer yetmezliği ve böbrek yetmezliği olan hastalar, aşırı hassas cilt yapısına sahip kişiler, anestezik maddelere karşı bilinen bir alerjisi olan kişiler kesinlikle kullanmamalıdır. Krem ve spreyleri göz ve çevresine kullanmamalısınız.

4 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] ve epilasyon öncesinde uyuşturucu kremleri ve spreyleri […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et