Tüm Saç Renkleri

Ürederm Lipo %10 Nedir? Etkileri

Ürederm Lipo içerisinde üre barındıran özellikle sivilce tedavisinde aşırı kuruyan ciltler için önerilen bunun yanı sıra doğal olarak çok kuru ciltlere sahip olanların kullanabileceği bir emilsüyon. Nemlendirici etkisi çok yüksektir. %10 üre içerir ancak karma ve yağlı ciltlerde sivilceye neden olabileceği için doktor önerisi ile kullanılması daha sağlıklı olacaktır.

Sivilce sorunu ve tedavisi sürecinden geçenler bilir. Sivilce hapları tedavi için bazen tek çare olabilmektedir. Ancak bu sivilce ilaçlarının yan etkisi özellikle cildi kurutması önemli bir handikaptır. Öyle ki cildiniz belirli bir süre sonra kuruluktan pul pul dökülmeye başlayacaktır. Bu tedavi sürecinde Roaccutane gibi ağır sivilce ilaçları kullanıyorsanız kullanabileceğiniz bir nemlendirici etkili emilsüyondur.

ürederm lipo %10
Ürederm Lipo %10

Cildin su tutma kapasitesini arttırarak nem seviyesini yükselten yağ içinde su emilsüyonu. Liposu özellikle kuru cilde sahip kişilere uygun. Yağlı ve karma ciltlerde sivilcelenme yapabiliyor bu yüzden kullanılmasını önermem. Bu soğuk havalarda kuruyan cilde çok çok iyi nem veriyor.

İçeriğindeki üre sayesinde tedavi edici özelliği de var sivilce izlerinize iyi gelir. Eczanelerde reçetesiz satılıyor fakat yinede doktorunuza danışarak almak daha sağlıklı. Güncel Fiyatı: 22,66₺ Kaynak: @makeupsecrets.e

ürederm lipo %10 nedir? etkileri 1

Püf Nokta: Yağlı, karma ve normal ciltler içinse Excipial Hydro kullanabilirsiniz ki bunu da bir başka konumuz altında inceledim.

10 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et