Tüm Saç Renkleri

Pure Beauty Bulgarian Rose BB Krem +Spf

Daha önce Güney Kore’nin kozmetik ürünlerini sizlere tanıtmıştık. oluyor. Pure Beauty Bulgarian Rose BB Krem deneme amacım da Güney kore’nin estetik ve makyaj konusundaki inanılmaz başarısı. Bu yazımızda bb Kremlerden bir kore cilt bakım ürünü inceleyeceğiz.

Ürünün özelliklerine ve ürün hakkındaki yorumlarımıza geçecek olursak:

pure beauty bulgarian rose bb krem
Pure Beauty Bulgarian Rose BB Krem

Pure Beauty Bulgarian Rose BB Krem Özellikleri;

Güneş koruyucu SPF 42 özellikle yaz aylarında BB krem ihtiyacınızda tercih etmeniz gereken en önemli neden olabilir şahsen benim öyle olmuştu ve özellikle bu yaz tamamen bu ürünü kullandım.

Ürünün tek renk seçeneği olması biraz şaşırtıcı ancak ten renginiz ile tamamen uyum sağlayan bir yapıda olduklarını iddia ediyorlar ki bu doğru. Özellikle benim gibi beyaz tenli kadınlar için kusursuz olduğunu düşünüyorum.

pure beauty bulgarian rose bb krem +spf 1

Kapatıcı olarak kullanmak istediğinizde çok fazla kusur yoksa başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Yoğun yapılı değil, kremsi ve ince bir yapısı var.

Bitişi ışıltılı ancak içerisinde sim yok bu da en önemli artılarından.

Paraben, alkol ve lanolin içermiyor. Ayrıca Dermatolojik olarak test edilmiş.

Önemli: Ürünün arkasında tüm cilt tiplerine uyumlu diyor ki benim ten rengime ve cilt tipime uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Fiyatı 46 tl. Geçen seneye göre fiyartının %30 arttığını söyleyebilirim. Satın almak ve benzer ürünleri incelemek için google alışveriş sayfasına bakabilirsiniz.

pure beauty bulgarian rose bb krem +spf 2
BB Krem + Spf

Makyak ürünleri kategorisinden diğer inceleme yazılarıma da ulaşabilirsiniz.

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et