Tüm Saç Renkleri

Sonbahar’ın Vazgeçilmez Saç Rengi – Bakır kızılı-

Bakır Kızılı saç rengi; bakır saç boyasını boyadığınız zaman orjinal saçlarınız da kahverengi tonlarında ise kolaylıkla kendiliğinden oluşabilen bir saç rengi. Yani özellikle Bakır-Kızıl saç boyasını tercih etmenize gerek kalmaz. Ancak bu noktada saçlarında daha önce yer alan boya etkilidir. Saçınızın açıcı kullandıysanız turuncu olabilir ama endişelenmeyin boya aktıkça daha koyu ve kızıl bir tona bürünecektir. Sonbahar aylarında  güneş ışıklarının yansımasının, toprak ve bitki örtüsü tonların’da etkisi ile biz kadınlarda bakır ve kızıl tonlara daha fazla yatkınlık ortaya çıktı. İşte 2017 Sonvbaharında sizler için hazırladığım Bakır Kızılı Saç renkleri. Daha önceki Bir birinden güzel Bakır kızılı saç renkleri de burada.
sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 1 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 2 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 3 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 4

sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 5 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 6
sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 7 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 8 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 9 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 10 sonbahar'ın vazgeçilmez saç rengi - bakır kızılı- 11

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et