Tüm Saç Renkleri

Şebnem Bozoklu Saç Rengi ve Modelleri

Şebnem Bozoklu babası Türk Annesi Mısırlı olan son 1979 İstanbul doğumlu 41 yaşında başarılı bir oyuncudur. Aslında kilo sorunu olmasa son derece güzel bir yüz yapısına sahip olan Şebnem Bozoklu dikdörtgen dediğimiz bir yüz tipine sahip. tabii bunda kilosunun fazla olmasının da payı var. Oysa ki tamamen doğal olan yüz hatları, burnu gözleri kirpikleri ve kaşları son derece güzel.

Emre izler ile 4 sene evli kaldıktan sonra boşanan ve 2019’da Kanat Atkaya ile evlelen Şebnem başarılı bir oyuncu olmasına karşın son yıllarda film sektöründe kendisini pek göremediğimizi de belirtelim.

Son projesi olan Türk işi Dondorma’da yine güzel bir performans göstermiştir.

şebnem bozoklu

Doğal saç rengi koyu kahverengi olan uzun dalgalı ve gür saç kesimi ve modellerini kullanmayı seven ve olabildiğince saçlarını doğal bırakan Şebnem genellikle saçlarına karamel ombre yapmayı tercih ediyor.
Aşağıda ombre çeşitlerini ve renk tonlarını bulabilirsiniz.

şebnem bozoklu saç rengi ve modelleri 2
@ebnembozoklu
500’binden fazla instagram takipçisi bulunmakta.
şebnem bozoklu saç rengi ve modelleri 3
Şebnem Bozoklu Saç Rengi
şebnem bozoklu saç rengi ve modelleri 4
şebnem bozoklu saç rengi ve modelleri 5
şebnem bozoklu saç rengi ve modelleri 6

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et