Tüm Saç Renkleri

scarlett ped kullananlar ve yorumları

BİM Marketlerinin kendi markası olan bu kadın pedi kullanıcılar tarafından oldukça eleştiri almıştır. 2019 fiyatları yaklaşık 4 TL’dir. yine gece gündüz ve günlük pedleri bu fiyatlara satın alabilirsiniz.

En önemli ve artı özelliği sanıyorum ki fiyatı. Piyasadaki en ucuz ve alması en kolay pet olduğu için zor zamanlarda sıkıştığınız zaman tercih edebileceğiniz bir ürün. Bunun dışında özellikle günlük ped çok ince bir yapıya sahip. Gece pedleri bile sızdırmakta. Bununla birlikte yüzeyinin pürüzlü olduğu ve çamaşırınıza kolay kolay yapışmadığı da kullanıcılar tarafından yapılan bir başka olumsuz eleştiri olarak dikkat çekiyor.

scarlett ped kullananlar ve yorumları 1

Kullanıcı Yorumları

gratis’e gitmeye vakit bulamadığımdan acil durumdan dolayı almıştım, gece olanını aldığım halde maalesef rezalet çıktı. sürekli sızdırıyor, sadece evde belki evde kullanılabilir, bir daha asla almam.

https://www.suslusozluk.com/scarlet?i=968826

yıllardır kullanıyorum. sorunsuz. gelişimine tanık oldum o derece. önceleri bu kadar petek dokusu yoktu. bariyerler falan. virajı alamayan akıyordugecelere . şimdi daha iyi.

https://www.suslusozluk.com/scarlet?i=17845

 fiyatına göre oldukça kalitelidir. yapısını fazla sentetik bulduğum için sık kullanamıyorum ama ihtiyaç duyduğumda sakınmadan alırım. kotex’ten de daha iyi evet.

https://www.suslusozluk.com/scarlet?i=17768

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et