Tüm Saç Renkleri

Probiyotikli Duş Jeli Nedir?

Probiyetik bildiğiniz gibi insanlar için yararlı olan ve içerinde canlı kültür bakterileri barındıran besinlere denir. Probiyotikli Duş jeli’de belki garip gelecektir ama içerisinde bu kültür bakterilerinden barındırır.

Probiyotikli özel formülü sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi cildin içine hapsederek cilt bakımını yapar.

Probiyotikli duş jelleri diğer duş jellerinden farklı olarak içeriğinde yer alan cilde yararlı bakteriler ile cildin nem almasını ve sağlıklı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Probiyotikler sayesinde zenginleştirilmiş bakım yaparlar ve cildimizin sürekli hava almasını sağlarlar.  Aynı zamanda harika bir temizlik yaparak, cildin nemlenmesini sağlarlar.

probiyotikli duş jeli
Probiyotikli Duş Jeli @probiyotikli.comm

Etkileri

  • Cildinizi kurutmaz.
  • Ferahlık ve canlılık hissi kazandırır.
  • Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur.
  • Probiyotikler gün boyu temizlik hissi uyandırır, zindelik ve koruma etkisi sağlar.
  • Kötü koku oluşumunu engelleyip doğal ferahlık verir.
  • Ciltteki mantar, egzema hastalıklarına iyi gelir.

Tüm bunların yanında probiyotiklerin etkisi zinde ve dinamik hissetmemizi sağlamaktadır. Dolayısı ile probiyotikli duş jelleri de bizim dinç olmamızı ve dinamik olmamızı sağlar. Bizim için de önemli olan cildin besini olduğu için probiyotikli duş jelleri ihtiyacımız olan pek çok şeyi aynı anda karşılamaktadır. Günümüzde bizi bu duş jellerine yönelten en önemli faktör de doğal bir ferahlık hissi vermesidir. Güzel koku vermesinin yanında kötü koku oluşumunu da uzun süreliğine engellemektedir. Fiyat olarak da diğer duş jellerinden çok büyük bir farkı bulunmadığı göz önüne alındığı zaman probiyotikli duş jelleri tercih sebebi olabilmektedir.

probiyotikli duş jeli nedir? 1
Baven Probiyotikli Duş Jeli

Probiyotikli Duş Jeli Markaları

Bu duş jellerini bazı markalarda bulabilirsiniz.  Bunların başında prowill gelmektedir. Prowill duş jeli 400 ml den 20 litreye kadar boyutlara sahip şişeleriyle her bütçeye hitap etmektedir. Bunun dışında ecoprobiyotik, bobini markası vegan ürünü ile karşımıza çıkmaktadır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et