Tüm Saç Renkleri

Diz Üstü Çizme Nasıl Kombinlenir?

   Dizüstü çizme kış ve sonbahar aylarında şık görüntüsünden dolayı çok tercih edilen bir çizme türü fakat maalesef herkesin bu çizmeyi giymesi çok uygun olmayacaktır. Mesela kısa boylu ya da bacak boyu kısa kadınlardan çok bacak boyu vücuduna oranla daha uzun ve boyu da uzun kadınlar bu çizmeleri tercih ederlerse daha doğru bir görünüm elde edeceklerdir. Eğer kısa boylu bir kadın dizüstü bir çizme ile kıyafetini kombinlerse bu durumda boyu olduğunda çok çok daha kısa görünecektir.

diz üstü çizme kombinleri

Diz Üstü Çizme Kombinleri

   Sıklıkla rastladığımız çizme türü olan dizüstü çizmenin her rengi mevcut olduğundan birçok kıyafetle kombinlenmektedir. Elbisenin ve eteğin altına ayrıca pantolon ve taytların da üzerine giyilebilmektedir.

corap-cizme94

Nasıl Kombinlenir?

   Dizüstü çizmeler biraz önce de bahsettiğimiz üzere ya pantolonların ve taytların üzerine ya da eteklerin ve elbiselerin altlarına kombinlenmektedirler. Renk uyumları, süet veya deri mi bunlar da göz önüne alınarak kombinlenmesi gereken dizüstü çizmeler eteklerle kombinlendiği taktirde de eteğin bittiği yer ile çizmenin başladığı yer arasında yaklaşık 4 parmak boşluk bırakılırsa daha güzel bir görünüm elde edilecektir. Bu durum elbiseler için de geçerlidir. Pantolonlar ise taytlar kadar dar olursa çizmelerle birlikte daha hoş görünecektir.

corap-cizme80

Diz üstü Çizmele giymek har kadının hem cesaret edebileceği birşey değil hemde uygun değil. uzun bacaklı ve çok fazla kilolu olmamanız önemli çünkü bacaklarını kıstığından size’ınızı düşürecektir bu da sizi daha kısa ve basık gösterir. Ama yüksek topuklu bacaklarınızı saran bir model alırsanız ve vücut ölçülerini de uygunsa sizi çok iddalı, baskın ve dikkat çekici de gösterebilir. Sizler için moda markaların üretmiş olduğu koleksiyonlardan farklı modeller seçmeye çalıştım. etnik sedenli olanlardan tutun da maskulen tarza , mokasen dikimden, en göz alıcı bordo ve pembe renklere kadar farklı çizmeler burada.

corap-cizme85

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et