Tüm Saç Renkleri

Vichy Laboratuvarı

Vichy laboratuvarı Georges Guérin tarafından 1931 yılında Fransa’da kuruldu. Kurulduğu zaman kendine has bir marka olmasına rağmen takvim 1955 yılını gösterdiğinde L’Oréal tarafından satın alındı. Vichy, L’Oréal’ın satın almasından sonra yine cilt bakım üzerine özelleşmeye devam etmiştir. Vichy etiketi bugün dünya genelinde cilt bakım ürünleni pazarında önemli bir yere sahiptir. Üst marka olan L’Oreal ise dünyanın en büyük kozmetik firmalarından biridir.

Cilt Bakımı Hassas Bir İş

Cilt yapısı itibariyle homojen bir davranış refleksine sahip değildir. Örneğin yüzü yağlı cilt yapısında olan birinin elleri sık sık kuruyabilir. Farklı bölgelerde farklı davranışlar olduğu gibi aynı bölgede farklı yapılar da olabilir. Mesela yüzün bir bölgesi kuruyken bir bölgesi yağlı olabilir. Hal böyle olunca cilt bakım ürünleri üretmek oldukça karmaşık bir hal alıyor.

vichy laboratuvarı
Vichy Laboratuvarı

Yukarıda saydığımız tüm sebeplerden ötürü Vichy sık sık dermatoloji alanındaki araştırma ve geliştirme faaliyetlerine değiniyor reklamlarında. Vichy firmasının müşterilerine ve potansiyel müşterilerine vermek istediği mesaj bu işin kolay olmadığı, uzmanlık gerektirdiği ve yetkin kadrolarla bunları gerçekleştirdikleri yönünde. Bu gerçekten böyle midir? Elbette sorunun cevabı müşteri görüşlerine göre aranmalı. Dermokozmetik ürünler hassas ürünler ve ne kadar çok görüş alırsanız muhtelen sizler için o kadar iyi olacaktır. Tüm bunların yanı sıra cildinizde bariz ve ciddi hassasiyetler varsa hangi markanın ürününü kullanacak olursanız olun dikkatli olmalısınız.

vichy laboratuvarı 1
Vichy

Dermokozmetik Başarı

Vichy, teknoloji gelişmesiyle birlikte kendini bu alanda da geliştirmeyi ve adapte etmeyi başarmış gözüküyor. Zira yapay zekadaki ilerleme her iş alanını ilgilendiriyor. Dermotoloji alanında yapay zekaya en fazla analiz çalışmalarında ihtiyaç duyulmakta ve bu alanda işleri daha kolay hale getirmekte.

Araştırma ve geliştirme faaliyetleri, yapay zeka çalışmaları ve müşteri memnuniyet endeksi göz önünde bulundurulduğunda Vichy’nin bugüne kadar dermokozmetik açıdan başarılı bir iş çıkardığı tartışmasız bir gerçektir. 

 vichy  dercos
Vichy Dercos

Vichy firmasının ürün yelpazesinde cilt bakım, vücut bakım, saç, makyaj ve güneşle alakalı ürünler yer almaktadır. Geçmişten bugüne termal sular gibi önemli kaynaklara sırtını dayayan Vichy, “sağlık güzeldir” sloganını ortaya koymuş ve bu slogan üzere çalışmalarına devam etmeye çalışmaktadır.

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et