Tüm Saç Renkleri

Pretty By Flormar 01 BB Krem

Makyaj ürünleri kategorimizde pek çok Bb krem ürünleri inceleme yazısı yazmıştık. Bu konumuzda Pretty By Flormar 01 BB Krem kullanımını olumlu ve olumsuz yönlerini anlatmaya çalışacağım.

BB krem‘in en önemli özelliği ciltteki ten rengini kusursuzlaştırması. Bununla birlikte çoğu bb krem nemlendirme ve güneş kremi özelliği de barındırmakta. Ayrıca BB krem, fondöten altına baz olarak da kullanılabilmekte.

Pretty By Flormar 01 BB Krem bence kapatıcılığı CC kreme kıyasla daha fazla, fondötene kıyasla da daha az doğal olarak. Bu ürün 30 ml lik küçücük bir şey ama bu sizi yanıltmasın içi tamamen dolu.

pretty by flormar 01 bb krem 1
Hafif yapılı ama örtücü bir ürün

Fiyatı 15 tl google alışveriş sayfasından bu ürünü ve benzer ürünleri satın alabilir yada inceleyebilirsiniz.

Şimdiye kadar kullandığım BB ve CC kremlerden daha dolu bir ambalaja sahip kendisi. Ambalajın yarısı hava, yarısı ürün değil yani. Bu en sevdiğim tarafı oldu. Ayrıca SPF-(Güneş KorumaFaktörü) 15 içeriyor. Özellikle yaz aylarında yeterli bir güneş koruması olmasa da idare eder diyelim. 

Pretty By Flormar 01 BB Krem kullanıcı Yorumum

Nemlendirme özelliğiyle kuru ve hassas ciltlerin de kullanabileceği bir ürün. Bazı ürünler gibi uzun süre yüzünüzde taşıdığınızda kaşıntıya sebep olmuyor ayrıca. Ben ilk elimle yüzüme uyguladığım zaman beklediğim sonucu alamamıştım. Ama üzerinden süngerle uygulayınca güzel sonuç veriyor. Tek başına da yine süngerle uygulanabilir. Ama süngerin fazla nemli değil de çok hafif nemli olması gerek. Her iki şekilde de dozunda uygulamak gerekiyor sadece. Dilerseniz kaşık fırçalarla da uygulama yapabilirsiniz.

pretty by flormar 01 bb krem
Pretty By Flormar 01 BB Krem

İkinci kat uygulamaya müsait. Zaten hafif ve ciltte ağırlık yapmayan bir yapısı var. 

pretty by flormar 01 bb krem 2

12 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et