Tüm Saç Renkleri

Platin Sarı Saç Renkleri

Platin saçlar zaten çoğu zaman sarının en açık haline denir. Ancak bazen de tamamen griye dönük olabilmekte. Bu fotoğraflar da örneklerde de görebileceğiniz üzere neredeyse tamamında hafif küllü bir görünüm var bunun en önemli nedeni dip renklerin koyu olması . Ama küllü tonlar olmadığında tamamen beyaza yakın bir sarı platin saç renginde de çok yaşlı ve soluk bir görünüm olduğunun da farkındasınız. Sizler için en güzel 25 farklı platin sarı saç rengi derledim, nasıl uygulanacağı konusunda yorum olarak sorular sorabilirsiniz.ash-blode-59 ash-blode-10093 platin_sari-6 platin_sari-3

platin_sari-11 platin_sari-9
platin_sari-1 platin_sari-8 platin_sari-12 platin_sari-14ash-blode-150 ash-blode-156
ash-blode-10073

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et