Tüm Saç Renkleri

Pastel 4′ lü Ruj Paleti Nude

Pastel markası uygun fiyatlı ruj kategorisinde neredeyse başı çekiyor , bu yazımızda Pastel’in 4′ lü Ruj Paleti Nude hakkındaki kullanıcı deneyimimi aktarmaya çalışacağım. Eski bir seriden olan 4′ lü nude ruj serisi bize nudenin tüm tonlarını sunuyor.

Rujlar makyajın olmazsa olmaz ürünlerinden. Mat, ışıltılı, simli, sedefli birçok çeşidiyle karşımıza çıkıyor. Dudaklarda nasıl bir görünüm istediğinize göre renkleri ve dokuları değişiyor.

pastel ruj paleti nude
Pastel Ruj Paleti Nude

Eski serisi 18 tl yeni serisi ile 35 tl. Google alışveriş sayfasından ilgili ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kahve ve pembe alt tonlu 4 renkten oluşan bu palet kremsi yapıda ,dağılması sürümü oldukça kolay. Günlük kullanılabilen doğal tonlardan oluşuyor. Açık kahve, gül kurusu, doğal pembe ve bej kahve renkleri bulunuyor.

 ruj paleti ' nude'
Pastel Ruj Paleti Nude

Uygulama: Ürünü ince dudak fırçasıyla ya da parmağınızda dudağınıza yedirin. Arttırarak kullanabilirsiniz. Allık olarak da parmağınızla pıt pıt yaparak yanağa renk verilebilir.

Ürün hakkındaki görüşümüz: Doğal tonlardan oluşması günlük abartısız renkler kullanmayı sağlıyor. Sürümü kolay renk vermesi başarılı.

pastel 4' lü ruj paleti
Pastel 4′ lü Ruj Paleti

Olumsuz özellikleri: Rujlar kalıcı değil birkaç saat sonra silinmeye başlıyor. Nemsiz dudakları kurutabilir. Hafif çizgilere dolmaya müsait.

 pastel 4' lü ruj paleti ' nude'  örnek dudaklarda
Pastel 4′ lü Ruj Paleti ‘ Nude’ örnek dudaklarda
pastel 4' lü ruj paleti nude 1
pastel 4' lü ruj paleti nude 2

#ruj arşivimizden kullandığımız ve inceleme yazısı yazdığımız diğer tüm markaların farklı renklerine göz atabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et