Tüm Saç Renkleri

Kadın Temalı Tattoo Dövme Modelleri

Tattoo bizim tabirimiz ile Dövme modelleri her yıl daha çok gelişen, estetik açıdan mükemmelleşen farklı tarz ve teknikler ile dövme sanatçılarının elinde kusursuzlaşan adeta vücudumuzun bir parçası haline gelen bir vücut boyama sanatıdır. Her insanın tattoo’lara yüklediği anlam ve önem farklı olunca boyutundan, taşıdığı anlamına görsel güzelliğine kadar değişkenlik gösteren bu figürler tattoo sanatçılarının ellerinde kusursuzlaşmakta.

Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarında milyonlarca etiket ile paylaşılan tattoo modellerinde kadın figürlerini sizler için derlemeye çalıştık. Son derece mistik tanrısal figürlerin yanında sadece güzel bir kadın yüzü ifadesini taşıyan dövmelere de yer verdik. Eğer Kadın temalı ve dövme figürü arıyorsanız bu örnek taslak modeller sizler için bir fikir verebilir.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et