Tüm Saç Renkleri

Club505 Arkadaşlık Sitesi Deneyimim

club505 arkadaşlık sitesi deneyimim 1Selam kızlar, sizler için ( ! ) son günlerde özellikle Amerika ve Avrupa’da adından sıklıkla söz ettiren Club505 ile ilgili neler deneyimledim onları aktaracağım. Bu uygulamayı ilk defa Los Angeles‘da kullanmaya başladım. Yaklaşık sekiz ay önce dil kursu için 3 aylığına gittiğim Los Angeles’da bulunduğum sırada oda arkadaşım Vera’nın tavsiyesi üzerine kayıt olmuştum. Kayıt olma süreci bittikten sonra giriş yaptığımda çok kaliteli erkeklerin olması ilk başta beni oldukça şaşırttı, tam birisi ile konuşmaya başladığım sırada sistem birden durdu ve e-mail aldım.

  • Club505 yapay zekasının profil fotoğrafı olarak eklediğim fotoğrafı güzellik kriterlerine göre uygun bulmadığını belirtmiş ve  üyeliğimi sonlandırmıştı- çok sinirlendiğimi hatırlıyorum.
  • Kalitesiz bir fotoğraf yüklediğimin farkına vardıktan sonra daha düzgün bir fotoğraf bulup tekrar kayıt oldum. İşte şimdi içerideydim 🙂

Aslında her şey Vera’in tanık olduğum flört dönemi ile başlıyor. Kendisi Belarus’lu hoş bir hatun. Kurs için gittiğim Amerika’da yaklaşık 25 gün birlikte zaman geçirdik ve oraya uyum sürecimin hızlı ve eşsiz olmasında kendisinin çok büyük bir katkısının olduğunu söyleyebilirim.

Hemen hemen aynı günlerde Amerika’da bulunmamıza karşın benden çok daha fazla sosyal olmasından mütevellit çok daha hızlı bir şekilde Amerika’ya uyum sağladığını söyleyebilirim. Ve bunu nasıl başardığını da şimdi size anlatacağım.

Amerika’da Sosyal Çevre İçin Kullanıyorlar

O gün ben odanın içinde kitap okuyarak vakit geçirirken harika bir gece kıyafeti ile akşam bir yerlere davetli olduğunu söylediğinde somurttuğumu hatırlıyorum. tabii öncesinde sevimli bir gülücükle nereye gittiğini sormuştum.

Vera bana 35 yaşlarında yazılım mühendisi olan bir adam ile akşam yemeğine çıkacağını söylediğinde duruma açıkçası biraz daha şaşırdım. Gece yarısında odaya geldiğinde çok mutlu olduğunu hala anımsıyorum.Gece boyunca bu flört hakkında konuştuk. Adam’dan çok etkilendiğini, harika bir gece geçirdiğini ve rüyada gibi hissettiğini anlatınca açıkçası kıskandığımı itiraf etmeliyim. En sonunda bu adamla nasıl tanıştığını sormayı akıl ettim de o da bana club505’den bahsetmeye başladı.

Los Angeles’te sadece 505 seçkin erkeğin üye olduğu bir arkadaşlık sitesiymiş ve kendisine de bir arkadaşı tavsiye etmiş. Tinder gibi uygulamalardan çok daha farklı olduğunu club505’de erkeklerden sıkıcı mesajların gelmediğini hatta neredeyse hiç mesaj gelmediğini, hoşlandığı erkek olursa kendisinin ulaşmasının daha mantıklı olduğundan falan bahsetmiş.

Vera’de buraya ilk geldiği zamanlarda kayıt olmuş. Kaydının onaylanma işlemi 3 gün kadar sürmüş. Sonrasında da 5 gün içinde sadece 2 tane mesaj gelince erkek profillerine daha dikkatli bir şekilde incelemek gerektiğini fark etmiş ve hoşuna gittiği bir profile mesaj göndermiş.Anlattığına göre 8 gün sonra yani buluşmaya gittiği o gece mesaj attığı kişi ile ilk buluşmasını gerçekleştirmiş. Her şeyin harika olduğunu, evin önünden limuzin ile alındığını, Nobu’da harika bir akşam yemeği yediklerini anlattığında kıskandığımı itiraf etmeliyim.

Sözü fazla uzatmadan devam edeceğim, Vera o adam ile hala görüşüyor hatta bir firmadan davet alıp iş vizesi çıkardı ve şu anda birlikte yaşıyorlar. Ben ise 505’e kayıt olduktan yaklaşık 18 gün sonra birisi ile flört yemeğine gittiğimi söylemeliyim. Her şey fazla görkemli ve ben kendimi fazla tutuk ve gergin hissettiğimden ilk buluşmanın iyi gitmediğini itiraf edebilirim. Sanırım Amerika’nın havası bana göre fazla şaşalı. İkinci buluşmamda daha kafa dengi biri ile daha eğlenceli ve nispeten çok kasıntı olmayan bir mekanı tercih ettiğimizden kendimi çok daha iyi hissettiğimi hatırlıyorum. tanıştığım çocukta bir öğrenci olduğundan harika bir 2 ay geçirdik kendisiyle. Kurs bitiminde ise iş hayatına yani istanbul’a geri dönüş süreci başladı.

Türkiye Ne Durumda?

istanbul’a geldikten sonra club505‘de locasyonu’mu değiştirdiğimde burada da çok tarz üyelerin olduğunu gördüğümü söyleyebilir. Şu ana kadar İstanbul’da bir flört yaşamadığımı da belirtmeliyim.
Tüm bunları aslında özellikle yurt dışına giderseniz tinder gibi uygulamalar ile uğraşmadan farklı bir yol ile gerçekten seçkin arkadaşlıklara nasıl ulaşabileceğinizi göstermek için anlattım. Türkiye’de kullanıcı sayısı oldukça az özellikle erkekler için bu böyle ama bu durumun dezavantaj mı yoksa bizler için bir avantaj mı olduğunu sanırım en çok flört edenler bilebilecektir.

3 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et